Coś w stylu Lineage2 ??

Mefju

New member
Po nazwie wnioskuje że to chyba jakiś MMORPG więc takie ciekawsze rpg na ps3 to Oblivion , Dark Kingdoom(nie kupuj tego syfu lepiej) i cość tam jeszcze ale nazwy zapomniałem , jeżeli to nie rpg to sorry pomyłka ;d Pozdro
 

Evillus

Member
Dzięki ,pewnie Obliwion będzie dobry :eek:k: . Na X chyba wiecej jest RPGów, ale dopiero zaczynam przygodę z PS3, więc mogę się mylić :D . Tak wogóle to jadę na pożyczonej konsoli , i kombinuję którą kupić. Odwieczny dylemat - czekać do świąt ( może stanieją ) :hmm:
 

marcin0903

New member
O oficialne obniżki ciężko, można liczyć na jakieś obniżki/zestawy przyszykowane przez sieci sklepów. Co do RPG myślę, że Oblivion będzie świetny, dobry wybór :).
 

Mefju

New member
Nie , ewentualnie możesz zapłacić a bardziej kupić dodatki do jakiś gier , które mają online , np.Call of duty 4 - online na ps store za 36 zł 4 dodatkowe mapy do grania.Pozdrawiam.
 

Evillus

Member
Dzięki Mefju .Widzę ,że na PS3 głównie szybko sie jeździ, albo jeszcze szybciej strzela :D Świat mmorpg jakby słabiej rozwinięty.
 

Mefju

New member
Nie jest źle no ale za dobrze też nie jest z tymi rpg ,za "trochę " czasu FF XIII itp. , ja specjalnie nie żałuje że nie ma dużo rpg na ps3 bo po prostu nie przepadam ;)
 

Shinjiro

New member
Z tego co pamietam to interesujacym MMORPG ma byc Soul & Blade ktora wychodzi takze na ps3. Gra jest tworzona od tej samej firmy co Lineage II (NCSoft) czyli mozemy spodziewac sie miesiecznego abonamentu.
 

Evillus

Member
Jeżeli nie zaszaleją z kwotą abonamentu , to można spróbować :D Chociaż już w L2 najtaniej nie było:(
Może uda się rozruszać wątek MMORPG na tym forum ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry