Coś w miejsce HK AVR 255

suprnowa

New member
Witam
Posiadam ampli Harmana AVR 255,ma już parę lat i myślę nad zmianą na coś innego.
Co w kwocie do 2500 maksymalnie 300 tys można kupić?Nie koniecznie musi być to ta sama firma.
Ważne aby miała we/wy HDMI oraz menu ekranowe jak w HK.
Kolumny do Wharfedale 10.6
Poszukuję jeszcze głośnika centralnego,ważne aby miał grubość max do 15 cm.Cena do 1200zł.Zastanawiałem się nad INFINITY CLASSIA CC225 .
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Na allegro HK 365 zaczyna sie od 3300 a kolega pyta o sprzet max do 3 tys. A dlaczego chcesz zmieniac 255? Cos z nim nie tak? Zakladasz troche za maly budzet bo 2500-3000 to kupisz amp tej samej klasy co 255 tylko ze nowszy model a jesli chcesz cos naprawde wiele lepszego to i koszta wtedy urosna.
 

suprnowa

New member
Wszystko z Nim ok,ale może zmienił by na coś z innego i trochę inaczej brzmiącego.
A między AV255 i 365 jest duży przeskok?
 
Ostatnia edycja:

Bzik

New member
Wszystko z Nim ok,ale może zmienił by na coś z innego i trochę inaczej brzmiącego.
A między AV255 i 365 jest duży przeskok?

Jeżeli szukasz czegoś co będzie inaczej brzmiało to proponuję zmianę kolumn, usłyszysz większą różnicę niż przy zmianie amplitunera, a jeżeli nie chcesz zmieniać kolumn to zostaw AVR255 i rozbuduj zestaw o wzmacniacz stereo. Różnica będzie zdecydowanie większa niż zmiana samego amplitunera, za 3k można mieć bardzo dobry wzmacniacz.
 

suprnowa

New member
A powiedzcie mi tak szczerze lepiej zmienić amplituner na wyższy model(AVR 365, AVR 660) czy wymienić kolumny Wharfedale 10.6
na któreś z tych podanych:
ACOUSTIC ENERGY AELITE 3 ,
Focal Chorus 714 V bądź
Dali Lektor 6
kwestia tylko czy AVR 255 poradzi sobie z takimi kolumnami.
Pewnie w przyszłości ok roku,amplituner zostałby wymieniony na wyższy model.

Głównie kino domowe,potem muzyka FLAC wszelakiej maści.
 
Ostatnia edycja:
Do góry