Cos taniego z HDMI

kanurwa

New member
Jak w temacie prosze o rade jaki najtanszy i w maire dobry amplituner z HDMI mozna dostac na rynku. Bylbym wdzieczny rowniez za propozycje glosnikow do tego zestawu, slyszalem ze firma KODA to niezly sprzet za rozsadne pieniadze. Do tego zestawu chcialbym podlaczyc XBOX 360 i TV albo nowego KDFa lub Panasa PV60 jestem jeszcze przed prezentacja ;)

Dzieki i pozdrawiam
 

Prince

New member
Hej,

Zajrzyj na stronę www.koda.pl
są fajne zestawy Pioneer np. VSX516 + DV490 z HDMI + głośniki KODA.
Jakość rewelka (słuchałem paru zamęczając sprzedawcę ;) a ceny bardzo dobre
TOmek
 

Przemcio73

New member
kanurwa napisał:
Jak w temacie prosze o rade jaki najtanszy i w maire dobry amplituner z HDMI mozna dostac na rynku. Bylbym wdzieczny rowniez za propozycje glosnikow do tego zestawu, slyszalem ze firma KODA to niezly sprzet za rozsadne pieniadze. Do tego zestawu chcialbym podlaczyc XBOX 360 i TV albo nowego KDFa lub Panasa PV60 jestem jeszcze przed prezentacja ;)

Dzieki i pozdrawiam
witam, dobre to chyba będzie to : http://www.denon.pl/site/frames_main.php?main=prod&ver=&MID=3&sub=1&action=detail&Pid=296
natomiast odnośnie kody to zajrzyj tu: http://www.forum.hdtv.com.pl/showthread.php?t=8604
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
SA-XR700EG-S
px.gif
break.gif
px.gif
7x 100 Watt (DIN) mit Advanced DUAL AMP
break.gif
px.gif
HDMI für High Definition 1080p Übertragung
break.gif
px.gif
HDMI Anschluss (2x Ein/1x Aus) mit HDAVI Control
break.gif
px.gif
Lautsprechereinstellung durch Einmessmikrofon
break.gif
px.gif
DTS-ES/96/24/Neo:6, Dolby Digital EX/ProLogicIIx
break.gif
px.gif
192kHz/24bit Audio A/D-Wandler
sa-xr700eg-s_11.jpg

ten model też gra dobrze
 

mobor

Banned
Od Panasonica trzymam sie z daleka od czasów pewnego ampli Technicsa (a to jak wiadomo- jeden pies)
Ów ampli non stop sie wyłączał (zabezpieczenie przeciw przepięciowe), do tego regulacja tonów działała tylko na frontach.... Z czasem wymieniłem na Denona i od tamtego czasu sprzętu Matsushity nie chce widzieć na oczy. Od 10 lat jakosc w tej firmie leci na łeb na szyje - niedługao bedą w stanie konkurować tylko z Mantą ;)

Polecam sprzęt: Denon, HK, Marantz, Onkyo, Pioneer w ostateczności SONY- reszta to egzotyka (dla biednych lub obrzydliwie bogatych) ;)
 

Przemcio73

New member
mobor napisał:
Od Panasonica trzymam sie z daleka od czasów pewnego ampli Technicsa (a to jak wiadomo- jeden pies)
Ów ampli non stop sie wyłączał (zabezpieczenie przeciw przepięciowe), do tego regulacja tonów działała tylko na frontach.... Z czasem wymieniłem na Denona i od tamtego czasu sprzętu Matsushity nie chce widzieć na oczy. Od 10 lat jakosc w tej firmie leci na łeb na szyje - niedługao bedą w stanie konkurować tylko z Mantą ;)

Polecam sprzęt: Denon, HK, Marantz, Onkyo, Pioneer w ostateczności SONY- reszta to egzotyka (dla biednych lub obrzydliwie bogatych) ;)
Dorzuciłbym do tej kolekcji jeszcze yamahe: chociażby to http://www.audioklan.com.pl/www-produkt.php?id=1332 - podobno gra bardzo ładnie nawet w stereo. Poza tym jest to dobrze rozbudowany amplituner w atrakcyjnej cenie.
pozdrawiam
 

PiotrasGr

New member
Pytałem akurat o STR-DG700, ponieważ nigdzie nie znalazłem żadnych opinii na jego temat, a wydaje się rozsądny cenowo ponieważ za 1200 PLN nie znalazłem żadnego innego markowe amplitunera z przełącznikiem HDMI.
 

kanurwa

New member
Bardzo dziekuje za szeroki odzew, chyba kupie Yamahe, zawsze chcialem miec sprzet tej firmy i dzieki Wam uslyszalem o tym modelu (bralem pod uwage jeszcze Pionka). Jeszcze raz wielkie dzieki :)
Moze jestem ślepy ale w specyfikacji Yamahy nie znalazłem HDMI??
 
Ostatnia edycja:
Do góry