Coś najmniej widocznego wartego uwagi

Davide

Member
Dzień dobry . Do nowego mieszkanie stwierdziłem, ze poza kupnem telewizora LG65GX lub 77GX ( zależy ile będzie na to funduszy) zakupie jakiś sprzęt grający . Zależy mi na czymś najmniej widocznym do secesyjnej kamienicy, wiec zestaw kina odpada . Na początku zastanawiałem się nad głośnikami w suficie od klipsch , ale chce obniżać sufitu jak i niszczyć sztukaterii. Później zacząłem myśleć o niewidzialnych głośnikach takiej firmy jak Stealth Acoustic czy Monitor Audio. Zupełnie niewidzialne przykryte tynkiem . Jakoś nie chce mi się wierzyć , że gra to kinowo , a niestety nie mam , gdzie tego posłuchać . Podjąłem wiec decyzje , ze będzie to soundbar . Najpierw myślałem o zestawie z Bose 700 , potem o Senheiser Ambeo z subwooferem SVS , ale lubię słuchać tez efektów zza głowy , później myślałem o Soundbarze LG Gx by pasował do TV z dodatkowymi tylnymi głośnikami Surround , które można dokupić , ale czy ten soundbar jest dobry ? W ostateczności wybrałem JBL 9.1 , myśle , ze to bardzo dobry soundbar . Jak myślicie ? Pokój ma 21 m2 , wysokość sufitu 3,9 m . Soundbar będzie używany tylko do filmów, czasem seriali oraz raz na rok , pół roku konsoli . Do muzyki nie będę go używał mam do tego sprzęt .
 
Do góry