component a HDTV

qualcuno

New member
witam
jestem uzytkownikiem TV SAMSUNG CW-29Z408PQ i tu moje pytanie
rodzaje przyjmowanego sygnału PAL : 1O8Oi(HD) 720P/ 576P(SD)/48OP(SD)/ 576i(Analog)/ 48Oi(Analog) wiec jezeli podlacze do niego odtwarzacz DVD ktory ma HDMI poprzez component to bede ogladal obraz HD? pytam poniewaz ten TV nie ma zlacz HDMI.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
qualcuno napisał:
witam
jestem uzytkownikiem TV SAMSUNG CW-29Z408PQ i tu moje pytanie
rodzaje przyjmowanego sygnału PAL : 1O8Oi(HD) 720P/ 576P(SD)/48OP(SD)/ 576i(Analog)/ 48Oi(Analog) wiec jezeli podlacze do niego odtwarzacz DVD ktory ma HDMI poprzez component to bede ogladal obraz HD? pytam poniewaz ten TV nie ma zlacz HDMI.

Odtwarzacze DVD tej generacji nie odtwarzają HDTV, jedynie co mogą robić to sztucznie zwiększać rozdzielczość (upscaling) jeżeli DVD ma możliwość upscalingu na wyjściu component to wtedy otrzymasz lepszy obraz niż domyślny DVD lecz daleko jest to od HDTV
 

cles

New member
Twój Tv tak długo będzie odtwarzał HD jak długo będziesz mu HD serwował. Ze zwykłego DVD formatu HD nie uzyskasz.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
qualcuno napisał:
a jezeli kupie super drogi odtwarzacz DVD z HDMI ? to czy moj TV poprzez component bedzie odtwarzal w HD?
Musisz kupić odtwarzacz HD DVD lub Blue ray i mieć odpowiednie płyty. Niedługą wejdą do sprzedaży, gdzieniegdzie już są.
 
Do góry