CoD MW3 pomozcie

wrx

New member
Bez reklam
Misja, gdzie ratuje sie corke prezydenta Czech.

W PL wersji jest napisane "pociagnij R1 aby zaznaczyc pierwszy punkt" czy jakos tak.
Chodzi o wskazanie czolgu, ktory ma zostac zniszczony przez helikopter.
Naciskam R1, ale niczego nie moge zaznaczyc i po jakims czasie, ow czolg zabija mnie i reszte ekipy znajdujaca sie na dachu.

Czy to mozliwe, zeby akurat u mnie byl jakis bug?
Probowalem na roznych kontrolerach i nic, nie moge wskazac celu.

Pomozcie.
 

wrx

New member
Bez reklam
Nie jestem pewien, ale chyba Spalona Ziemia - gdy zaczynam od save'a, nie pokazuje tytulu.

Ciekawostka - gdy teraz odpalilem gre, inaczej wygladaja znaczniki do oznaczania celu - sa dwa zielone kolka z jednym zoltym na srodku i skala miedzy nimi.
Wczesniej bylo tylko jedno zielone.
Ale i tak naciskanie R1 niczego nie zaznacza...
 

wrx

New member
Bez reklam
Tak!
Jak bede w domu, to sprawdze, ale mam wrażenie, ze to wlasnie u mnie nie działa.
Nie moge zaznaczyć pierwszego punktu-jest ciągle napis "zaznacz pierwszy punkt ".

Ps. Na oslode kupiłem BF3 i jako fan CoD i MoH, moge tylko napisac, ze BF je niszczy. ;)
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Grafika w bf na konsolach? Neeee. Jedyne co BF3 ma lepsze to dźwięk, tu nie ma dyskusji. Natomiast największym błędem twórców singla w tej grze jest fakt chęci skopiowania widowiskowosci i rozmachu jaki ma MW. Wyszło to słabo i nie ma nawet co tego porównywać.

W MW3 w przeciągu 5min jest wiecej akcji niż w całym BF3. No i jest jeszcze spec ops oraz tryb survival który jest genialny.
 

batik87

New member
Dokładnie, zgadzam się z matamanem. BF3 tylko do multi. MW3 super kampania i do tego dodatki jak tryb survival, w którym można nieźle z kumplem pograć. A multi wiadomo szybka akcja itd.
 

wrx

New member
Bez reklam
Grafike porownalem na tym samym sprzecie, czyli PS3.
I DLA MNIE, BF3 ma lepsza, tak samo jak klimat - w CoD ide i strzelam - praktycznie nie gine (tryb normalny).
Proponuje juz nie kontynuowac tego tematu, bo nie o tym watek.

Za chwile odpale CoD i zobacze, co z tym zaznaczaniem, ale mysle, ze nie dziala tak, jak pokazano w filmie...

Po zaladowaniu gry i wybraniu zaznaczania celu, pojawia sie takie coś :
***

Naciskanie R1 niczego nie powoduje.
Mataman, myslisz, ze restart misji cos by pomogl?
Ja mysle, ze nie, ale...

Po restarcie misji, nie ma juz 2 kolek, jak na zdjeciu - jest jedno, tak, jak bylo na poczatku.
Niestety, ciagle nie moge niczego zaznaczyc...
Chyba bede musial zakonczyc przygode z CoD, choc CIAGLE nie wierze, ze moglby byc bug jakis... :(
 
Ostatnia edycja:

wrx

New member
Bez reklam
Dlatego nie moge uwierzyc, ze jest jakis blad!
Ale zobacz, cos sie dzialo - przez jakis czas byly od razu 2 kolka, bez zaznaczania czegokolwiek - widac to na zdjeciu.
Teraz jest znow jedno i naciskanie R1 nic nie zmienia - probowalem pierwsze kolko ustawic "wszedzie" na planszy i nic.
Zero reakcji.
Czy robie cos zle...ale co?
Ogladalem filmik od Ciebie X razy i probuje zrobic to samo - zaznaczyc pierwszy punkt, ale to sie nie udaje...
 
Do góry