CocktailAudio X30 lub coś podobnego

miniasy

New member
Poinformuj ich o tym. Jak problemem dla niego jest owy kurz którego nie ma to za miesiąc znowu padnie.

Napisałem, a jak ;)
Odpowiedź:

"Dzień Dobry!

Sprzęt przeszedł testy i nie wykazuje już zgłoszonej usterki.
Proszę korzystać z odtwarzacz w normalnych warunkach i wszystko powinno już działać prawidłowo.
W razie jakichkolwiek problemów prosimy o bezpośrednią informację."


To jakie warunki są "normalniejsze" od moich, obecnych??? ;)

Sprzęt dzisiaj wrócił. Jak "ochłonie" w temp. otoczenia, podłączę i zobaczymy...
Na wszelki wypadek, od wczoraj mieszkanie wietrzę... :lol:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiesz, moze te 150 CD o ktorych wspominales, przygasilo mozliwosci techniczne sprzetu. Ja wiem, ze to nie powinno sie zdarzyc, szczegolnie ze to nie jest zabawka za 500zl, ale mimo wszystko? :)
 

miniasy

New member
armanig ;)

się uśmiałem.... ;))) Myśl przednia...

Wydaje mi się, że mechanizm zwykłego CD, dłużej pracuje przy odtwarzaniu płyty niż trwa zgranie 4 płyt :-o

I jeszcze jedno - w takim razie, przy wszystkich napędach: odtwarzacze samochodowe, CD stacjonarne, przenośne, napędy w komputerach również ;) powinno być napisane:

"Uwaga! urządzenie po odtworzeniu 100 płyt, wymaga rozkręcenia i czyszczenia napędu"

Laser wymienia się, ale po latach... ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
CoctailAudio dostal za duza dawke jednorazową ;)
Oczywiscie, pol zartem, pol serio. Serwis jak widac, tez interpretuje na swoj sposob. Tak na dobra sprawe, to nikt nie wie, co to znaczy "normalne warunki" w przypadku tego urzadzenia.
 

miniasy

New member
CoctailAudio dostal za duza dawke jednorazową ;)

To nie tak... Rozumiem, gdyby 100 płyt, jednego dnia.., ale - częstotliwość zgrywania była uzależniona od ilości brandy w kieliszku ;) Raczej max 5/6 płytek...

Sprzęt po naprawie płyty widzi, odczytuje z nośnika fizycznego..., ale... już 1 składanki nie zgrał (2 płytowej), teraz testuję drugą: "Chillout & The City" (3cd)... uwaga!... 1 cd zgrana ;) ufff...
Działa...
 

miniasy

New member
Odświeżę temat, pisząc również tutaj; może Użytkownicy CA odwiedzający to Forum podzielą się swoim doświadczeniem...

Sprzęt po wizycie w Serwisie, odtwarza, przegrywa, ale...

1) Okładki znowu odnajdowane są tylko z "7digital", reszta - google, amazon itd. - "nie znajduje". Mam skaner, więc można sobie poradzić, chociaż jeżeli coś jest "oferowane", to powinno funkcjonować... Z analogami jest problem, bo okładka duża... ;)

2) Przegrywanie. Wciąż są płyty, których CA nie zgrywa (składanki z lat '90, całe albumy). W początkowym okresie (przed wizytą w serwisie) też ich nie przegrywał. Po powrocie z serwisu, nadal to występuje - widzi płytę, widzi tytuły, zaczyna zgrywać ... cały proces trwa, po czym informacja - "Utwór 1,2,3...,10 pominięty!".

Macie jakieś swoje spostrzeżenia?
 

miniasy

New member
Witam.
Mam nowy modem Connect Box od UPC ;) , który obsługuje częstotliwość 5 GHz., na którą przeszedłem.

Niestety CA z dotychczasowym EDIMAX EW-7612UAn karta sieciowa - Edimax za 60,99 zł | Elektronika empik.com "zamilkł" i nie widzi sieci 5 GHz.

Rozważam zakup Karta sieciowa EDIMAX EW-7811UAC, Wi-Fi - Edimax za 85,99 zł | Elektronika empik.com lub Edimax EW-7822UAC USB 3.0 (a/b/g/n/ac 1200Mb/s) DualBand - Karty sieciowe - Sklep komputerowy - x-kom.pl

No i na koniec znalazłem też Edimax EW-7833UAC USB 3.0 (a/b/g/n/ac 1750Mb/s) DualBand - Karty sieciowe - Sklep komputerowy - x-kom.pl , ich nowość.

Czasem też karta byłaby "podpinana" do laptopa Żony, bo u niej słabo działa zasięg.

Mogę prosić o poradę doświadczonych Kolegów, którą kartę kupić?

pozdr.
 
Do góry