Co zamiast...

eLBeG

Member
Bez reklam
Nie będę wklejał tabelki, bo już to robiłem, napisze w skrócie...
-Sygnał UPC (czyli do potentatów birate-owych i jakościowych nie należy)
-TV przede wszystkim do oglądania meczy, popołudniami i wieczorem..
-A więc musi mieć dobrą płynność, brak DSE , bandingu, cloudingu (oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wady dzisiejszych TV, więc jak najmniejsze)
-Tv 47-50". 55" to już max, oglądam z 2 m.
-Dźwięk nieistotny, mam ampli
-Smart, może być, ale nie musi
-wifi mile widziane
- cena ok. 5000 PLN
Zakupiłem ostatnio Tośkę 7453... obraz malina przy moim sygnale UPC, ale ma DSE no i sprzedałem ojcu (czy wszystkie mają ten problem, czy idzie trafić na ten egzemplarz aby to nie było tak dokuczliwe podczas meczu?) Tylko z tego względu sprzedałem ten tv, bo obraz naprawdę rewelka.

Kolejny, który posiadam to PHIL 7509, tv zajefajny, chodzi płynnie, ambi super, tylko nie radzi sobie z sygnałem z UPC (piksele latają koło wszystkich krawędzi wyświetlanych czy to napisów czy postaci... Na jednolitym tle obraz raz wygładzony, raz jakiś "chropowaty") Na 3 kanałach obraz rewelka i na zewnętrznych źródłach, ale ja mam prawie 200 i nawet na TVN24hd obraz ma mankamenty. Jedzie z powrotem, chyba, że nastawy kalibracyjne coś pomogą, które mają dosłać, ale zmieniałem już wszystkie nastawy wspomagaczy, we wszystkie strony i do jakości obrazu przy tym sygnale nie może się równać z 7453.

Proszę o propozycje (nie musi to być model tegoroczny), który ewentualnie z tv mógłby poradzić sobie jak Tośka, (bo obraz dla mnie super), ale nie miał tak widocznego m.in. DSE, oraz jaki tv da rade z tym sygnałem, bo Phil nie daje rady?
Pozdrawiam i liczę na propozycje bardziej doświadczonych "elektroników"...
eLBeG
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
as650 raczej nie ma co, bo to gorszy tv zarówno od Tośki jak i Philipka.
8109 lub H7000 to rzeczywiście może być to czego szukasz, jak masz chęci, to przetestować nie zaszkodzi.
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Dzięki chłopy, będę myślał nad propozycjami, mimo szczerych chęci Philipek u mnie nie daje rady, a podoba mi się i gra spoko gdy ma dobry sygnał.
 

piteron

Active member
Bez reklam
a ja przy okazji podziękuje za zestawienie UPC Philips
Myślałem że będzie lepiej bo nawet certyfikat od UPc na CI+ ma ten TV
 

eLBeG

Member
Bez reklam
3 osoby proponują H7000, być może to będzie to... trzeba poczytać, ale jak się już przekonałem, to najlepiej zobaczyć na własnej skórze... i w swoich warunkach.
 

piteron

Active member
Bez reklam
zdecydowanie tak
ja to nawet sie łapie na tym że TV powieszony na ścianie gra lepiej od tego który stoi na nóżce:hihi:
Ja tam juz jestem zdecydowany na H7000 teraz czekam na cenę i kupuję
 

eLBeG

Member
Bez reklam
Philips dzisiaj wysłany, teraz czas rozglądać się niestety na nowo, szkoda, że się u mnie nie sprawdził, bo mi się podobał... :cry:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowy model Philipsa 48PFS8109 - to będzie MOC !



Skalowanie




Czerń przejdzie do Historii




Kąty boczne i równość podświetlenia matrycy


Multimedia




Pierwszy Android TV w Akcji.





Poczwórny Ambilight


Dźwięk Ambivoox


Wygląd - znakomity



Genialna blokada szumów i ta czerń....

i skalowanie ...

i aplikacje

i............
Reszta w całym teście.
__________________


http://www.hdtv.com.pl/forum/1067940-post90.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry