Co zamiast Bellwooda 301U?

macio105

New member
Lg Dvs450h

No to sobie poczekam :
"Szanowny Kliencie,

Informujemy, że status zamówienia nr 1560143 został zmieniony na "nieudane" z powodu:
Braku dostępności produktu u producentów i dostawców.
"
 

Bucek

Banned
a4tech napisał:
@dinderi

Czekam na jakąś wymagającą próbkę...
Chętnie przetestuję możliwości swojego Ferdzia 880HX ;)

Póki co nie spotkałem się jeszcze z przycinką materiału video na moim odtwarzaczu.
Niby ma te USB 2.0 :D

Ale tak jak piszesz, kto wie co tam wstawili ??? Bo jak to nazwali, wiemy :p
proszę o przetestowanie tego pliku, moze byc tylko sampel (bo chyba ta mtaki jest załączony):

http://torrenty.org/torrent/347364

jest to Batman o bitrate ok.:

Video: XVID 720x400 25.00fps 2119Kbps [Video 0]
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448Kbps [Audio 1]

proszę o sprawdzenie i z płyty i z pena ...


poprawka:

co mnie jeszcze interesuje?

czy ferguson 880 i 868 odtwarzaja automatycznie kolejne pliki video z katalogu i czy automatycznie same podpinają do nich napisy czy trzeba recznie wybieraćjak np. w przypadku samsunga jednego, którego miałem ...

czy jesli mam katalog z serialem np.: 3 planeta od słońca i w nim 25 pików video i 25 plików z napisami to cz ymi bedzie wyświetlał je po kolei automatycznie ... to jest akurat proste, podam 2 przykład:

mam te nsam katalog ale w nim nie pliki video tylko katalogi i w kazdym plik video + plik napisów ... cz yw tym wypadku tez bedzie odtwarzau automatycznie jak moja ostatnia manta?

jesli chodzi o duze pliki t ospotkalem sie z 2 rodzajami problemó z nim, albo nie odtwarza wcale i mieli i mieli i mieli, czasem wywala po prostu plytke albo odtwarza ale dochodzi do polowy mnie jwiecej i sie zatrzymuje ... ja kjest w fergusonach?


kolejna poprawka:

tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=38253&highlight=ferguson

user "koszale" pisze:

""Informacją, która z pewnością wiele osób zaciekawi będzie to, że Ferguson D 780 HX niemal w całości został zbudowany na podzespołach użytych do konstrukcji Philips DVP 5960, natomiast czytnik optyczny jest produkcji SONY. W zawiązku z tym można spodziewać się końcowego efektu o wysokiej jakości. I tak też jest w istocie. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Nie zaobserwowałem żadnych szumów, zniekształceń czy innych niepożądanych dodatków zarówno w muzyce CD"

"Producent przywiązał dużą uwagę również do precyzji wykonania sprzętu. Obudowa jest solidnie złożona i zbudowana z porządnych materiałów w niczym nie odbiegającym tym znanym z markowych produktów."

Obudowa natomiast wg mnie wygląda tandetnie... i niezbyt porządnie. "

niby Philips DVP 5960 ...

czy to znaczy, że nowszy Philips DVP 5990, byłby lepszy od tego ferdka? bo t opewnie t osamo co 5960 + kilka bajerów i poprawek ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry