co z tym forum??

zitom

Member
Taka mnie refleksja naszła... Znam to forum od 2007 roku. Pamiętam jak wtedy chcąc kupić pierwszy TV LCD - trafiłem tu i cóż mogę powiedzieć - to było wtedy jedno z najlepszych takich miejsc w polskojęzycznym necie. Dużo pasjonatów, merytoryczne dyskusje i odpowiedzi na pytania... Jakiś czas mnie nie było. Chwile temu przyszedł czas na zmianę TV i pierwsze co zrobiłem - pojawiłem się na forum. Ponieważ znając to miejsce z poprzednich doświadczeń spodziewałem się wysokiej jakości - bezzwłocznie uiściłem opłatę za roczną subskrypcję - bo uważam, że trzeba wspierać takie inicjatywy prowadzone przez pasjonatów... Dlatego proszę nie traktować tego co teraz napisze jako hejtu - znudzonego gówniarza... bo 4 dychy już u mnie na karku...
Cóż mogę teraz powiedzieć - wyjątkowo się rozczarowałem. Po analizie informacji zawartych na forum - teraz jest tu jeden wielki śmietnik nad którym nikt nie panuje. Brak jakiejkolwiek merytoryki. A jeżeli już jest to trudno ja wyłowić w tym bałaganie. Moderacja polega tylko chyba na usuwaniu niekorzystnych dla właścicieli tego forum informacji...
Ale ok - pomyślałem sobie - bałagan bałaganem - ale przynajmniej są testy... kiedyś były rzetelne i naprawdę PRO. Czytam, czytam... hmm i nagle okazuje się, że każdy polecany przez "recenzenta" TV jest rewelacyjny ?!? Wszystkie maja ocenę 8-9/10. O co kaman?
Przywileje bycie forumowiczem... no cóż - poza brakiem "miejsc na reklamę" chyba - nie zauważyłem.

I żeby nie było - pisze to tylko dlatego, że jest mi po prostu przykro. Że takie miejsce które było kiedyś dla mnie wyznacznikiem jakości w kontekście rzetelnych informacji i merytorycznej dyskusji stało się czymś co nawet trudno mi określić. Szkoda Panowie, naprawdę szkoda...

pozdrawiam...

t
 
Do góry