Co wybrać?

maciek.sk

New member
Co wybrać z poniższych zestawów(głośniki będą grać z Yamaha RX-V563):
1.M-Audio TREND HTS-800,lub HTS-700
2.Quadral Quintas 500
3.Tonsil Mistral-KD
4.Tonsil Twingo-KD

70% muzyka,30% kino domowe.
 

bobby800513

New member
witaj pomieszczenie 6 na 7 a cale kd moge wydac od 6 do 8 tys a na fronty tak mysle do 3.5 prosze o pomoc dziekuje:-D

bo kable juz do frontow kupilem kimber pr8 z koncowkami banana
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armi

New member
Bez reklam
KEF IQ7 + IQ3 + IQ6 + PSW2500
JBL ES90 + ES20 + ES25c + ES250p
Monitor Audio silver/bronze

pewnie experci zaproponują jeszcze coś ciekawego - budżet masz fajny i w tej kasie na pewno znajdzie się coś extra
 

bobby800513

New member
dzieki wielkie wlasnie sie zastanawialem nad kef sa dobre ale niewiem czy nie lepiej byloby fronty iq 9 przemysle twoja propozycje dzieki;)

a moze jakies glosniki z thx teraz sam niewiem jakie wybrac pomozcie
sluchalem u znajomego kef reference z thx super dzwiek czekam na pomoc moze wkoncu sie zdecyduje jbl maja zaduzo moim zdaniem bassu ale to tylko moje zdanie czekam na pomoc dzieki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armi

New member
Bez reklam
ja bym się tym thx nie przejmował tak bardzo bo takie Logitech z-5500 mają thx ... dla mnie to rekomendacją nie jest :)

budżet masz dość spory ... jest kilka uznanych firm na rynku ale odsłuch przede wszystkim :) w poniedziałek Blackninja pewnie coś podpowie a i aktywny ostatnio Don111 coś od siebie dorzuci :) i będą to raczej skrajne propozycje :)

mi np brzmienie serii ES odpowieda, pod względem wizualnym KEF bije jak dla mnie wszystkich na głowę :) - ot moje skromne zdanie
 

don111

Banned
spoko już wrzucam ekhm znaczy dorzucam :grin:
a zaraz po JBL ES (wiadomo muszą być koniecznie :rolleyes:) proponuje odsłuchać Paradigmy Monitor 9v5, są w podobnej cenie ;)
- do tego coś z Cantona - seria Ergo (tańsza GLE gra ciekawie)
- KEF iQ7 troche za małe, iQ9 będą dobre
- Dali Ikon
- Monitor Audio Silver i może jakieś inne JBL (haaa uprzedzony Blackninja :p)
 

bobby800513

New member
dziekuje ci bardzo za poswiecony dla mnie czas i za pomoc ale jeszcze poczekam na opinie blackninja zobaczymy co on doradzi moze poswieci dla mnie chwilke dziekuje wam wszystkim za poswiecenie dla mnie czasu i prosze wszystkich o opinie pozdrawiam was wszystkich:D

tak czytam i mysle nad monitor ale niewiem ktory model kupic prosze doradzcie a co sadzicie o monitor br5 to byly by fronty a co z reszta dzieki takim osobam jak wy mozna kupic zawsze bardzo dobrze pozdrawiam jeszcze raz wszystkich:eek:

jeszcze jedna prosba kupilem kiedys dvd onkyo s939 uzywane bo nowe juz wycofali bo to model z przed kilku lat kupilem go ze wzgledu na muzyke i poprostu zostalem niewiemjak to okreslic ale mysle ze oszukany bo niedostalem instrukcji do niego szukam caly czas na necie ale niemoge znalezc jak ktos moze wie gdzie znalezc to prosze o pomoc albo jakis link wile midziany pozdrawiam:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

don111

Banned
zapytaj może dystrybutora Onkyo (chyba EIC) o tą instrukcję, może udostępnią chociaż w elektronicznej formie

co do kolumn to na 42m potrzeba czegoś większego niż MA br5
 

bobby800513

New member
jakie kolumny lub kd

a co sadzicie o mission e34 doradzcie jak mozecie na co mam sie zdecydowac bo chce szybko kupic chociaz fronty wolalbym cale kd i miec spokoj pozdrawiam:eek:k:
 
Do góry