co wybrac

zokel

New member
czesc chce kupic tv lcd 42 " mam na oku PHILIPS 42PFL7662D lub LG 42LF75 co sadzidzie o tych modelach moze mi doradzicie cos innedo chcialbym aby tv mial fullhd hdmi pip 42" i jeszcze jakies bajery nic mi teraz nie przychodzi namysl ale znawcy wiedza o co biega marki niemam upatrzonej wiec jest w czym wybierac z gory dzieki za podpowiedz
 

gatar

Active member
Bez reklam
zokel napisał:
chcialbym aby tv mial fullhd hdmi pip 42" i jeszcze jakies bajery
Witaj.
Daj spokój bajerom.
Skup sie na jakości obrazu z Twojego sygnału.
Przyjrzyj sie ofercie JVC, Sharpa.
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
Moje typy:
JVC LT-42V80,

Toshiba 42z3030,

Sharp LC42XL2E

Wszystkie fullHD, 42" i 100Hz i niestety nieco droższe.
Moim zdaniem warto o nich pomyśleć.
 

zokel

New member
oj troszke za drogie dla mnie niestety , a co myslicie o ofercie sharpa blekitna promocja z tym bluereyem za 599 . ??????????
 

czago

Banned
W takich promocjach często jeden z elementów jest znacznie słabszy - trzeba go jakoś szybko wypchnąć z magazynów. W tym wypadku stawiam że jest to TV.
 

zokel

New member
prosilbym o doradztwo tv w troszke nizszych cenach tak jak pisalem moge dac do 5500 full hd pip 42" to musi byc !!!
 

forzainter1g

New member
Odp

A co bedziesz robil z tym telewizorem??
JVC LT-42V80 dobry typ 5800zl w internecie chyba oplaca sie dolozyc.
Toshiba z serii xf.
SAMSUNG LE40F86BD . To chyba tyle w dobrych 40-42 calach.

A nie lepiej zmniejszyc troche matryce zazwyczaj producenci do najwiekszych modeli daja najlepsze technologie
ale jest Toshiba 37 cali z3030 i miesci sie w twoich wymaganich cenowych no chyba ze chcessz kupic w normalnym sklepie cena pewnie bedzie wyzsza.

Za takie pienadze lepiej wziasc ta mniejsza Toshibe no chyba ze bardzo pragniesz troche wiekszego panelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zokel - podaj jakie masz warunki i jakie potrzeby ?.
Sharp jest największym producentem na świecie błękitnych laserów - więc może sobie pozwolić na promocję blu raya.
 

czago

Banned
Do powyższych modeli dorzuć sobie Philipsa 42PFL7862D to zobaczysz na czym polega różnica zarówno przy sygnale SD jak i HD - chociażby z Blu-raya. Żeby nie szukać za długo radzę puścić chociażby napisy końcowe filmu z Blu-raya i sprawdzić na którym modelu przesuwają się płynnie, a na którym (których) niemiłosiernie skaczą.
 

ProSiaczek

New member
Co do skaczących napisów zamiast przesuwających się do góry to prawda. Sam widziałem i wygląda to okropnie.
Nie podam jaki to był model bo Czago mnie zakrzyczy:D chociaż często czytając posty zgadzam się z jego opinią (ale nie zawsze:grin: ).
 

czago

Banned
ProSiaczek, nie żartuj sobie ze mnie. Jeśli widziałeś skaczący obraz to napisz w jakim modelu. To zawsze jakieś ostrzeżenie dla innych.
 

ProSiaczek

New member
Czago napisałem to o Tobie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Model z skaczącymi napisami był to nietety Sony lecz modelu dokładnie nie pamiętam ale nie była to napewno seria X tylko W albo V. Na całej ścianie był wyświetlany ten sam film. Prawdopodobnie będę w sklepie jutro to zapamiętam jaki to był model.
 

czago

Banned
Potwierdzam Twoje spostrzeżenia: w Sonym serii V i W (w ogóle we wszystkich modelach oprócz X3000/3500 i D3000) obraz rzeczywiście nie jest płynny - niestety.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zokel - przy Twoich warunkach w klasie cenowej spokojnie możesz sięgać po nowego Sharpa 42 B 20 .
I nie obawiaj się prezentacji - ta sam wybierasz co Tobie najlepiej odpowiada.
 

zokel

New member
Sharpa 42 B 20 ??????? gdzie szukac jakis opis tego czegos bo na allegro np niema . mozna prosic o jakis link do obejrzenia jak to cos wygloda i co w sobie ma
 
Do góry