Co wybrać??

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Polsce dostępne są z serii PV 700 i taki z tych dwóch bym wybrał.
Ale zdecydowanie za mało informacji o warunkach.
 

BaraN

New member
Zrezygnowałem z sharpa bo do mnie do domu bardziej plazma pasuje. Warunki w moim domu to: odległos oglądania ok. 3,5 m moze troche wiecej jest to dosc ciemne pomieszczenie mam kablówke. Teraz prosze o pomoc:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to bierz 42 Pioneera 4280 sx - tu nie ma możliwości żebyś był niezadowolony. Sprawdź Loewe Modus 42" i Hitachi 9700.
Info znajdziesz w wątkach.
 

BaraN

New member
Możesz podać pełną nazwę. Bo nigdzie nie ma tego modelu daj jakas stronke,a może u ciebie jest i za ile??

szukam tego TV i nie ma?? Pomóż jakos!

jest wejsja D i kosztuje kupe kasy;/ ja mam do wydania 5 góra 5,5 tyś daj cos dobrego w tej cenie. No chyba że cos dobrego troche powyżej budżetu. Czekam na pomoc:) i warunki takie jak powyżej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mensir67pl

Member
Bez reklam
BaraN napisał:
jest wejsja D i kosztuje kupe kasy;/ ja mam do wydania 5 góra 5,5 tyś daj cos dobrego w tej cenie. No chyba że cos dobrego troche powyżej budżetu. Czekam na pomoc:) i warunki takie jak powyżej.
:roll: Pioneer PDP-4270XA i tez bedziesz happy :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

BaraN

New member
Mój ojciec waha się między Pioneerem PDP-436XDE a Pioneer PDP-4270XA oba kosztyją ok 5,5 tyś. Teraz pytanie za 100 pkt. do kikiego i innych co wybrac: Pioneera PDP-4270XA czy Pioneera PDP-436XDE a moze coś lepszego za te 5,5 tyś. Czekam na odpowiedzi. Z góry dzięki i POZDRO:) Mam tylko kablówke niemam DVD kina domowego mam wieże8) ido niej bedzie podłączony TV pomieszczenie ciemne odległość oglądania ok 3,5 m. To chyba wszystko:)


ortografia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BaraN

New member
Poczekam jszce na inne opinie;)

A co powiecie o Pioneer PDP-436RXE ?? Kiki doraź bo ja mam już mętlik w głowie z tych 3 który NAJLEPSZY ????

jutro zakup pomóżcie mi!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tucz

Member
BaraN napisał:
Poczekam jszce na inne opinie;)

A co powiecie o Pioneer PDP-436RXE ?? Kiki doraź bo ja mam już mętlik w głowie z tych 3 który NAJLEPSZY ????

jutro zakup pomóżcie mi!!

Ja mam 4270XA i gra rewelacyjnie. Tez sie zastanawialem nad 436RXE, ale z tego co czytalem to chyba na nim czesciej zdarzaja sie duszki i chyba ekran jest starszej generacji, wiec zdecydowalem sie na 4270xa. Mysle, ze bedziesz zadowolony, szczegolnie jesli jako podstawowy sygnal ogladasz kablowke.
 
Do góry