co wybrać yamaha RX-V3/473 vs pioneer VSX-422, a głośniki Jamo vs Onyx vs Taga

walio84

New member
witam wszystkich w założonym przezemnie tutaj temacie
jestem jednym z bardzo wielu którzy będą szukać całkiem dobrego k/d 5.0 za w miarę niska cenę i mam nadzieje ze ten post posłuży innym w przyszłości.
Miejsce instalacji salon 3,5x5m
Rodzaj słuchanej muzyki raczej radio, a jak juz słucham z mojej listy odtwarzania to przeważnie jest to muzyka zróżnicowana....
Może w przyszłości zainwestuje PS3
Od zestawu oczekuje żeby dźwięk był jak najbardziej wyrazisty, bas sprężysty i głęboki (aby nie było potrzeba instalacji Subwofera brak miejsca) generalnie żeby za sumę jaka chce przeznaczyć można było kupić jak najlepszy sprzęt, a kwota to maksymalnie 2500zl.
Amlitunery które wchodzą w grę to:
-yamaha RX-V473
-yamaha RX-V373
-Pioneer VSX-422
Zestawy glosnikow które są w zsięgu mojego portfela:
- jamo S426 HCS3
- jamo s506
- Prism Audio onyx 100
- onyx 200
- HK hkts16
- WHARFEDALE VARDUS 250
- WHARFEDALE VARDUS 300
- Taga tav 306
- Taga tav 506
- Taga tav 606
- Koda AV-710
a i takie małe pytanie gdyż dziś trafiłem do rtveuroagd gdzie zauważyłem zestawy kin domowych które juz były jak to sprzedawca nazwał najbardziej optymalnie dobrane przez specjalistów tj,
- pioneer vsx-422k, Taga tav 606
- yamaha rx-v473, yamaha ns50
- yamaha rx-v373, onyx 100
Jak sadzicie powyższe zestawy sa dobrze dobrane? i jaki najbardziej odpowiadał moim gustom?
Proszę was piszcie wasze opinie na temat wyżej wymienionych sprzętów.....
oczywiście jestem otwarty na różnego innego rodzaju głośniki czy amplitunery w tej cenie!
Pozdrawiam
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Z kolumn: QQ 5000, Jamo s506. Jak by ci się udało kupić Denon 1612 to byłby strzał w 10 tkę. Z innych ampli: Marantz 1402, HK 260, Onkyo 4xx, Yamaha 473.
 
Do góry