co wybrac yamaha czy onkyo

prentek

New member
mam putanie,co wybrac onkyo tx sr 805 czy yamahe rxv 1800.aktualnie mam yamahe rxv 1400 i przymierzam sie do zmiany. glosniki przody to mission 774 a tyly to tannoye m1.prosze o pomoc ;)
 

wlodek1001

New member
prentek napisał:
mam putanie,co wybrac onkyo tx sr 805 czy yamahe rxv 1800.aktualnie mam yamahe rxv 1400 i przymierzam sie do zmiany. glosniki przody to mission 774 a tyly to tannoye m1.prosze o pomoc ;)

Miałem Yamahę RXV 1200,teraz mam Onkyo 875,jeżeli jesteś przywiązany do marki to Yamahę,jeżeli nie to Onkyo,poza tym wydaje mi się ,że Yamaha bedzie droga a Onkyo jest wypasione,pozdrawiam
możesz pomyslec o nowym Denonie, ale strasznie drogi
http://www.denon.pl/site/frames_mai...=1&Gruppe_C=3&action=prodlist&main=prod&sub=1
 
Ostatnia edycja:

prentek

New member
mysle ze sprobuje z onkyo mialem yamahe 640 potem 1400,troche mam sentyment do firmy nigdy mnie nie zawiodly.Ale onkyo straszny wypas i chcialbym zmiescic sie w 5 tys.zastanawia mnie tylko jak to zagra z kolumnami . w kazdym razie dzieki :eek:k:
 

iqpablo

New member
prentek napisał:
mysle ze sprobuje z onkyo mialem yamahe 640 potem 1400,troche mam sentyment do firmy nigdy mnie nie zawiodly.Ale onkyo straszny wypas i chcialbym zmiescic sie w 5 tys.zastanawia mnie tylko jak to zagra z kolumnami . w kazdym razie dzieki :eek:k:

zerknij sobie na onkyo sr605 ma wiecej dekoderow i jest o polowe tanszy.
 

prentek

New member
605 jak os mnie nie pociaga. Zastanawiam sie jeszcze nad yamaha 4600 lub 1700 nie widze miedzy nimi duzej roznicy a ceny na allegro bardzo ciekawe.a juz w przyszly piatek zegnam sie z moja rxv 1400 i musze cos zadecydowac niech ktos sie rozpisze w temacie tych yamach czy to jest jakis przeskok brzmieniowy w porownaniu z rxv 1400. zalezy mnie na dobrym brzmieniu :hmm:
 

prentek

New member
no a co z yamahami 1700 i 4600 ich cena waha sie w granicach 3 tys. czy nikt nie ma nic do powiedzenia. CZY WSZYSCY ZACHLYSNELI SIE NOWOSCIAMI ONKYO ????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak pragniesz stereo na wysokim poziomie to Cambridgeaudio 640R, zasilacz o wydajności 1400 watt.


20061219_103234_640R-front.jpg
 

prentek

New member
Do góry