co wybrać st60 czy et60

linkinmark

New member
czy moze cos innego w cenie do 4tyś

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 54m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? raczej stac
6.Jak słońce świeci w pokoju ? od godzi 12 z bocznej sciany patrzac na tv
7.Jaki masz obecnie telewizor ? stary
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? idealny obraz i dobra przegladarke
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? hd nc
10.Jakie urządzenia ? amplituner
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 7
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojetne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? wszystkie
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16.Preferencje co do marki ? panasonic sony
17.Preferencje co do wielkości ? 47-50
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? tak i tak
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4tys
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? lepiej pasywne ale moze byc aktywne w ostatecznosci

wolał bym st60 ale boje sie ze nie bedzie nic widac w dzien, choc nie wiem jak jest naprawde bo nie miałem doczynienia z plazma, takze prosze o pomoc
 

linkinmark

New member
a czy jest jakies ryzyko ze w st60 biedzie sie wypalac jakies logo czy czy jak to wogole wygląda w plazmie? a moze to jest tylko taki straszek ktory niepotrzebnie ludzi straszy?
 

mariusz67

Member
Bez reklam
Tak kiedys podchodzili zeby ja docierac czyli na polowe ustawienia teraz to ja odpalam i ogladam mit docierania upadl zaden producent tego niezaleca wiec bzdura totalna a umnie st 60 gra po 6 h a ja w kompie
 

linkinmark

New member
W cenie et kupisz ft który jest dużo lepszy ja za swojego ft 47" dałem 3550zł

dałes mi do myslenia nad ft, tylko troche mało informacji a z tego co wyczytałem to sporo osob ma problem ze złym doswietlaniem boków czy krawędzi. Czy to prawda, czy przeszkadza?

jeszcze sprawa wszybkosci smart przeglądarki i innych bajerów czy pomiedzy et a ft jest roznica w szybkosci działania?

a moze jest jakiś tv z innej firmy który by przebił te modele a był w cenie ok 4tys ?

z gory dziekuje za info pora aby wreszcie cos wybrać a najgorsze jest to ze kazdy tv ma jakies wady :(
 

panas84

New member
Ja tego nie zauważyłem a w et podobno jest w tej kwestji jeszcze gorzej!
Szybkość nie miałem styczności z et a le z tego co czytałem i co wynika ze specyfikacji to et ma procek 1-rdzeniowy a ft 2-rdzeniowy.
Jeżeli chodzi o inny tv to Philips 47PFL6008K ,lub plazmę Panasonic ST60 TX-P50ST60nad którą sam się zastanawiałem i nie wiem czy nie zrobiłem błędu bo mogłem ją kupić i to za 3.300zł w promocji
 

linkinmark

New member
Ja tego nie zauważyłem a w et podobno jest w tej kwestji jeszcze gorzej!
Szybkość nie miałem styczności z et a le z tego co czytałem i co wynika ze specyfikacji to et ma procek 1-rdzeniowy a ft 2-rdzeniowy.
Jeżeli chodzi o inny tv to Philips 47PFL6008K ,lub plazmę Panasonic ST60 TX-P50ST60nad którą sam się zastanawiałem i nie wiem czy nie zrobiłem błędu bo mogłem ją kupić i to za 3.300zł w promocji

chyba faktycznie wybiore ft philips jest fajny ale 7008 tylko drogo, a st hmmm ciągły strach o rachunki i słaba widocznosc
 

panas84

New member
Dużo czytałem i też miałem limit do 4 tys. a robiłem większe zakupy sprzętu agd
do nowego mieszkania i całość chciałem w jedne raty wrzucić trafiła się promocja w SATURNIE gdzie zrobiłem zakupy no i padło na ft który był za te same pieniądze co et nawet się chwili nie zastanawiałem a Philips nie mieli
 

atdt

New member
Jeżeli kupisz ST a nie FT to daj znać czy jesteś zadowolony, może jakies fotki etc. Zastanawiam się nad zmianą telewizora do gier, mam obecnie ST50 i nie wiem czy czekać jeszcze na nową linię czy zainwestować w ST60 - interesuje mnie rozmiar 65".

Przy konfrontacji FT vs ST który będzie lepszy?
 

atdt

New member
Jeżeli kupisz ST a nie FT to daj znać czy jesteś zadowolony, może jakies fotki etc. Zastanawiam się nad zmianą telewizora do gier, mam obecnie ST50 i nie wiem czy czekać jeszcze na nową linię czy zainwestować w ST60 - interesuje mnie rozmiar 65".

Przy konfrontacji FT vs ST który będzie lepszy?
 
Do góry