Co wybrać? sony kdl-nx czy sharp le?

kalifornia7777

New member
Po długich poszukiwaniach zostały dwa.
Telewizor ma być 40 calowy a chce wybrać pomiędzy Sony Kdl 40-nx700 a Sharp 40-Le 705. Teraz prosze o poradę który lepszy jak myślicie?
Dzięki za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp ma pełne podświetlenie Led
równiejsze podświetlenie matrycy
mmiajszy pobór energii
 

kalifornia7777

New member
Czyli co narazie, 2:0 dla Sharpa. Kiki rozumiem że pod względem jakości obrazu wybrałbyś Sharpa, a co z jakością wykonania i trwałością?
 

Pr3dator

New member
Czyli co narazie, 2:0 dla Sharpa. Kiki rozumiem że pod względem jakości obrazu wybrałbyś Sharpa, a co z jakością wykonania i trwałością?

Trwalosc ;) powiecmy sobie szczerze zadna firma tego nie gwarantuje... Mam od wczoraj sharpa 52le705 i powiem tak obudowa tv odblaskowa nie jest to jednolita powierzchnia dzis mi sie to w oczy rzucilo. Pilot smiech na sali ale to bolaczka wiekszosci telewizorow... jak narazie widzialem bodajze w philipsach kilka wzglednie wygladajacych pilotow. Ale to juz sprawa drugorzedna. Co do dzwieku - wydaje mi sie momentami ze moj stary crt goldstar mial lepszy dzwiek ale to rowniez bolaczka obecnych telewizorow. W najblizszej przyszlosci chce zainwestowac w ampli i kino domowe wiec nie ma co narzekac. Najwazniejszy przeciez jest zawsze obraz.
 
Do góry