Co wybrać Sony czy Panasonic

mosir

New member
Witam wszystkich mam ogromną prośbę. Chcę sobie kupić telewizor LCD 32 cale ale nie wiem co wybrać Sony czy Panasonic. Mogę przeznaczyć na ten zakup 3800 zł. Bardzo proszę o radę co lepiej wybrać i jaki model
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
Ma stać czy wisieć?
 

mosir

New member
Telewizorek będzie w pokoju 5x3 metry 10 piętro. Sygnał będzie z N telewizji odległość do ogladania 4 metry, podłączone będzie DVD LG ale bez HD. Klasa cenowa do 3800 zł czyli chciałbym bardzo dobry jeśli się kupi za taką cenę, przekątna 32 cale, oglądanie bardziej wieczorem, dwie osoby przed telewizorem i będzie stać, pokój jest dość widny (okna na wschód)
 

Robertus64

New member
Bez reklam
W sobotę przyjedzie do mnie Sony S3000 i powiem Ci że gra bardzo ładnie , powiem że pięknie jak na moje potrzeby.Testowałem go u sąsiada i wrażenia bardzo dobre.Ma 3 HDMI , osobne wejście do komputera . tuner DVB i wiele innych ciekawych rzeczy.W MM kosztuje 3499 zł a gdzie indziej pewnie mniej.Porównywaliśmy 2 telewizory , właśnie tego Sony i Panasonika LM - Panasonik ma obraz bardzo przyzwoity ale ten Sony jest jak dla mnie o całą półkę do góry.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Polecam Sony D 3000 - z uwagi na skalowanie obrazu , czerń. Obecnie po obniżce jest to znakomity wybór.
Myślę że będziesz bardzo zadowolony.
 

mosir

New member
Dzięki bardzo za pomoc też właśnie myslałem o D3000 a teraz podobno kosztuje już 3800 zł. I chyba właśnie go sobię kupię.
 
Do góry