Co wybrać Sharp czy Toshiba??

malota0

New member
witam, noszę się z zamiarem kupna lcd i mam do wyboru
Sharpa Lc-32AD
Sharp Lc32WD1
Toshiba 32A3000Pg
Jeśli macie takie tv to proszę o opinie ..Najczęściej będzie oglądany z kablówki i DVD
...Na lepszy niestety mnie nie stać :(
 

assassino-x

New member
Też zastanawiam się nad wyborem Sharpa WD1 32", ale nie wiem czy to będzie dobry wybór, przy odległości od tv 4-5 metrów, oglądam głównie kablówkę, fimy na dvd i coś z kompa.
 

helper

New member
malota0 napisał:
witam, noszę się z zamiarem kupna lcd i mam do wyboru
Sharpa Lc-32AD
Sharp Lc32WD1
Toshiba 32A3000Pg
Jeśli macie takie tv to proszę o opinie ..Najczęściej będzie oglądany z kablówki i DVD
...Na lepszy niestety mnie nie stać :(

Z tych trzech zdecydowanie 32WD1E. Będziesz naprawdę zadowolony.
 

assassino-x

New member
shit czyli mam problem na ściane wejdzie ewentualnie jakaś 37'' nie więcej, a budżet kurcze raczej w granicach 3000, czyli kupię sobie wygodną poduchę i będę siedział w połowie salonu:)))
 

radzix

Member
Budżet bardzo skromny nawet jak na 37'' cali może jednak plazma Panasonic lub LG wtedy zmieścisz się z budżetem (Panasonic) do LG 42'' muszisz dorzucić min 200zł (LG PC51). LCD w tej cenie będzię kiepskie w porównaniu do wymienionych plazm.
 

tatamarcela

New member
kilka dni temu kupilem 32wd1e.
nie bede pisal o plusach, bo potwierdzam wszystko co juz bylo napisane w innych postach. jak za ta cene to co oferuje ten tv jest super, oprocz jednej rzeczy: zalamania obrazu na bokach matrycy!!
w trybach, w ktorych obraz jest rozciagniety do koncow bokow ekranu obraz jest znieksztalcony ok 15cm z kazdej strony. odnosze wrazenie, jakby matryca byla wklesla lub jakbym ogladal telewizje ze srodka szklanej kuli.
najlepiej to widac przy wolnym przesuwaniu sie kadru w filmie (wyginanie sie tla) lub na bialym pasku z plynacymi napisami (np tv biznes).
obraz jest dobrze rozciagniety jedynie w trybie "pelnym", to jedyny tryb z rosciagnietym obrazem, ktory da sie uzytkowac.

czy ktos z uzytkownikow wd1e rowniez to zauwazyl??
pozdr.
 

gatar

Active member
Bez reklam
tatamarcela ... tak ma byc w trybie "panorana" (o ile trybu nie pomyliłem).
Tak wymyslili producenci coby środem był mniej zniekształcony, a boki więcej.
Inni zdaje sie robią podobnie. Włącz pełny i już. Osobiście używam "panoramy" i jest w porządku. Kwestia upodobań.
 

klolik

New member
Ja go mam (32AD5) i nie mogę narzekać na jakość obrazu. Test narazie na antenie zbiorczej i pc. Niedługo sam dołączam do sat-odbiorców.
Poczytaj też tutaj

Reszta zależy od tego jaką kwotą dysponujesz. Ja mam ok.2,5-3m i jest ok, ale na większe odległości to 32" za mało będzie.
 
Do góry