Co wybrać - PS3 albo Xbox 360

Daras72

New member
Ps3!

Nie wiem czym to jest spowodowane ale większość osób na tym forum ma i poleca PS3. Dziwne. Według mnie Xbox 360 jest jednak lepszym wyborem. Jeśli kupujesz konsole to kupujesz ją żeby grać, a nie żeby: przeglądać internet, oglądać mkv, mp4, avi, słuchać muzyki, odtwarzać br. Dla mnie konsola równa się z graniem i koniec. Jeśli ktoś chce przeglądać internet oglądać filmy i słuchać muzyki to niech KUPI SOBIE HTPC! Poza tym pad od xboxa jest o wiele wygodniejszy. No chyba że masz rękę jak dziecko i nie przeszkadza ci dziwnie umieszczona gałka, wtedy Sixaxis to dobry wybór. A co do tego że programiści PS3 o wiele lepiej piszą gry niż programiści iksa. PAPAHAHAHAHHAAHA. Widać że w mało tytułów gracie, oczywiście oprócz waszych exclusivów które można policzyć na palcach i tylko tyle macie. Otóż w skrócie. Sony chciało wyskoczyć na rynek z produktem tak nowoczesnym i tak mocnym, że zaprojektowali taki badziew na którego programiści gier nie chcą robić z tego powodu.
Dla mnie konsola do gier JEST DO GIER. A co do tego że napisać grę na PS3 to nie lada sztuka, to dowodem na to są porównania na stronie gametrailers.com. Grafika gorsza niż na kompie. Żenada.

Oczywiście mam nadzieje na wielki bulwers ze strony fanboyów PS3.

reverze , Masz oczywiście prawo do takiej opinii , ale zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Gram w domu na X360 i w PS3. Wcześniej było to PS2 , Xbox i szarak. I powiem Ci tyle że każda z tych konsol ma swoje wady i zalety.Jedną z najwiekszych wad X360 jest jego AWARYJNOŚĆ ! Gry wygladąją zajebiaszczo tu i tu , nie wnikajmy w szczegóły. Wielka popularność X-a w Polsce spowodowana jest jego spiraceniem. Głośna była ostatnio akcja Microsoftu , banowania konsol. Dużo osób sie ździwiło.
SONY coraz bardziej , zauważa nasz rynek. Polskie XMB ,płacimy złotówkami w sklepie PS STORE i co najważniejsze coraz wiecej gier w pełnej POLSKIEJ lokalizacji a będzie jeszcze więcej.
Microsoft nas olewa , zakładamy konta na inne kraje bo jesteśmy dla nich spiraconym zadupiem i nie warto tutaj pchać kasy.
Nie mówię że Xbox 360 jest be. Bo nie jest. Targałem na nim po nocach w Gearsy , Halo , Forze , ale od dłuższego czasu jak mam wybór tej samej gry na oba systemy to wybieram na PS3.
Używam gier wyłącznie oryginalnych.
Nie przerabiałem Xboxa , bo wydaje mi się że z tego wyrosłem ( he he ).
Sumując - czuję że Xbox360 w tym roku dostanie po dupie i to ostro. A coraz więcej posidaczy zbanowanych X-ów , przeżuci się na jasną stronę SONY - rzekłem.
POZDRAWIAM
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Oczywiście mam nadzieje na wielki bulwers ze strony fanboyów PS3.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale Twój wpis był typowo fanboyowski. U mnie PS3 w 95% chodzi jako odtwarzacz DVD/BD bajek dla dziecka (nie mamy telewizji, więc możemy kontrolować, co ogląda) - w momencie, gdy kupowałem konsolę była w cenie odtwarzacza BD Panasonica (bodajże BD30), więc wybór był dość prosty (nie dość, że można oglądać filmy, to jeszcze można sobie pograć).
Co do programistów - muszą być zdolni, skoro potrafią okiełznać taką porażkę jak Cell (przynajmniej z programistycznego punktu widzenia) - IBM już się wycofał z tej architektury, zatem będzie raczej pełnić rolę skalera w tv Toshiby. Jedyna wada (dla mnie) starej PS3, to wstrętny błyszczący, zbierający kurz lakier, który jest obecnie za bardzo modny... Osobiście preferuję specjalizowane urządzenia, ale w tym przypadku konsola do gier i odtwarzacz BD nie kłócą się (to nie telefon któremu ktoś przyprawił obiektyw)...
 

coiler

New member
Ładne bajki piszesz, tylko że najpierw sam musisz w nie uwierzyć...
Gdzie jest polski xbox live?
Jaka jest awaryjność ?
Ile jest tych exclusive'ów na X'a ?
God of War 3, MaG, GT5, Hevy Rain i jeszcze kilka innych nie ma praktycznie konkurencji z nadchodzcych gier konkurencji...


Grafika gorsza niż na pc ? Widziałeś może uncharted 2 i ile nagród dostała ?
 

kapsell

New member
Bez reklam
zalezy jak lezy

Co do gier na ps2 i xboxa360 to zalezy co kto lubi, 80% to tez same gry 20% (a moze i mniej nawet) to gry dedykowane jednej konsoli. No chyba ze ktos ma wyjatkowe parcie na dany exclusive ale to jak napisalem kwestia gustu.
Dla mnie to pytanie z cyklu kogo bardziej kochasz mame czy tate...

Do filmow BR to oczywiscie PS3.
 
Do góry