Co wybrać Panasonic 32LX60P czy Samsung 32R71B

andzeloti

New member
Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy a więc bardzo proszę o wyrozumienie w przypadku powtarzającego sie tematu.
Stoje przed dylematem jaki LCD wybrać Panasonic 32LX60P czy Samsung 32R71B .W czwartek przywieziono mi tego samsunga i testuje go w domu nie jest żle , wygląd extra no i odbiór z kablówki nie jest tragiczny, ale czy Panasonic 32 LX60P nie będzie lepszy,chodzi o odbiór z kablówki i wyposażenie.Mam czas do namysłu do jutra i nie wiem co robic czy zostac przy samsungu czy zamówic Panasonica bardzo prosze o podpowiedź z góry dziękuje.
 

Przemcio73

New member
andzeloti napisał:
Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy a więc bardzo proszę o wyrozumienie w przypadku powtarzającego sie tematu.
Stoje przed dylematem jaki LCD wybrać Panasonic 32LX60P czy Samsung 32R71B .W czwartek przywieziono mi tego samsunga i testuje go w domu nie jest żle , wygląd extra no i odbiór z kablówki nie jest tragiczny, ale czy Panasonic 32 LX60P nie będzie lepszy,chodzi o odbiór z kablówki i wyposażenie.Mam czas do namysłu do jutra i nie wiem co robic czy zostac przy samsungu czy zamówic Panasonica bardzo prosze o podpowiedź z góry dziękuje.
Cześć. Mam samsunga i jestem z niego zadowolony - obraz z dvd bardzo dobry; nawet divx ładnie wyglądają; współpraca z komputerem też, wg mnie, bardzo dobra. Zdjęcia są po prostu ostre i wyśmienicie (denon1930) przedstawione. Co do kablówki to mam dość silny sygnał i programy tvn wyglądają najlepiej. Trochę gorzej z tvp... Panasonic podobno lepiej, choć pewnie niewiele, działa z kablem, ale tu nie dam 100% gwarancji. Czekam na "nkę"
pozdrawiam
 

andzeloti

New member
Mi osobiście obraz z DVD też sie bardzo podoba ,co do kablówki jest róznie najlepiej TVN , ogółem naprawde nie jest żle jedyny minusik dla Samsunga to bardzo kurząca się obudowa, ale niejestem zdecydowany w 100% czy to ma być Samsung czy Panasonic , dlatego własnie pytam czy ktoś porównywał właśnie te dwa modele czy gra jest warta świeczki co do wymiany na Panasonica.
Pozdrawiam.
 

dawram

New member
No brawo ja też posiadam Samsunga,a nosiłem sie z zamiarem kupna Panasa (miał być pakowany),lecz dzieki uprzejmości sprzedawcy z Avansu-ktory to wypatrzył na testowanym egzemplarzu 3-badpiksele starciłem ochotę na owy model-mówiąc prawdę nie spodziewałem się by made in japan pozwolił sobie na taką fuszerkę,jak w tym przypadku ktora to wyszła z taśmy produkcyjnej.Samsung dziala mi juz ponad 6 miechów mam dekoder N-ki dziala na wszystkich złączach-co stanowi nieraz problem w niektórych modelach(czytaj forum)kolory wysmienite czerń również Tak wiec z czystym sumieniem popieram Samsunga(elektronika matryca jedna firma,a to istotne);)
 

andzeloti

New member
Cześć dzięki za wsparcie co do Samsunga .Mam jeszcze jedno pytanko co do samsunga czy to jest nornalne zjawisko że po naciśnieciu przycicku w pilocie chcac go właczyć kontrolka w telewizoze mryga ok 6 sekund i dopiero pojawia sie obraz .
 
Do góry