Co wybrać ONKYO TX-NR414 + Yamaha RX-V473 + Pioneer VSX-527 ?

Garett

New member
Witam teraz juz konkretne zapytanie bo juz się tyle naczytałem i sam niewiem co wybrac :) który amplituner z wymienionych wybrać? kolumny jakie juz raczej dobrałem to Quadral quintas 5000 ale teraz dylemat jaki ampli? Pomieszczenie nie za duże ok 20 mkw. ogólnie do użytku codziennego ogólnie najcześciej muzyka, ale czasami tez jakis film lub koncert sie znajdzie budżet do 3000zł Max. Dzięki za podpowiedzi.
 

Tom.

Banned
osobiście wybrałbym ONKYO (przekonanie do tej firmy) Wszystkie wymienione przez Ciebie amplitunery są do siebie zbliżone parametrami.
 

mors111

Active member
Bez reklam
z ww to też bym brał Onkyo
pomyśl nad lekko starszym modelem 509/579 , w cenie niewielka różnica , a jednak to klasa wyżej

zapytaj Blackninja o ofertę , powinien mieć najlepszą cenę na ten sprzęt
 

Garett

New member
No to chyba mnie przekonaliście do Onkyo :) a co myślicie o głosnikach Quadrale 5000 czy Taga 606 ?? bo tu juz tez mam mały dylemacik .
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Dopiszę się do wątku, aktualnie posiadam ampa Yamaha RX-V459, kolumny 5.1 Jamo s 606 hcs3 oraz sab JBL 250. Chciałbym wymienić ampa na jeden z trzech które są podane w tytule tematu, który byłby najlepszy do moich głośników, dodam że pokój ma około 19mkw, sprzętu używam 60% film 40% muzyka.
 

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi o wygodę hdmi i dźwięk hd, ani jednego nie mam w obecnym amplitunerze.Dlatego pytam który byłby najlepszy do moich warunków.
 
Do góry