co wybrać nr609 1912 v671

m4rox

New member
Witam, stoję przed dylematem wyboru zestawu KD do salonu( tinyurl.com/ckzwq7t ten w środku :) ). Budżet to max 3700 pln.
Co do przeznaczenia to:
70% - tv(n'ka) / popcorn a200(filmy/koncerty)
30% - muzyka/radio/radio internetowe/radio n'ki


W związku z tym wybór padł na:
onkyo nr609, denon 1912 , yamaha v671

co do głośników to chodzą mi po głowie( na razie 5.0):
jamo 606 lub Taga tps 600

Co lepiej zagra w takim otwartym, wąskim salonie. Niestety nie ma możliwości przestawienia kanapy(stoi przy samej ścianie) .

Proszę o sugestie lub ewentualnie inne zestawy
 

wideos

New member
Niekoniecznie, ja wybrałem takie coś za 3099zł : [-- Kon-Sul.Pl --] - Sklep RTV i AGD. Telewizory LCD i Plazmowe. Sprzt AGD, komputery i czi komputerowe., może i ty coś znajdziesz,
cena chyba niezła,mam nadzieję że to nie ściema jakaś, z gwarancją i wysyłkami też zarzekali się że wszystko OK, no ale zobaczymy, wczoraj zamówiłem , dzisiaj ma by u mnie w domu. Dostałem e-mail że paczka nadana wczoraj, zobaczymy.
A jeżeli nie tam, to stukaj do blackninja, podał mi niezłe propozycje cenowe i gdyby nie ten sklep w łodzi brałbym u niego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wideos

New member
Napisałem Ci przecież , że może coś wybierzesz. Wpisz w wyszukiwarkę sklepu co chcesz , może cena Cię zaskoczy (in plus oczywiście)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

m4rox

New member
ok, coś popatrze, jak by co to proszę o info czy towar doszedł :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

m4rox

New member
a co przemawia za yamahą?
Sklaniam,sie bardziej do onkyo + jamo , da radę w takim salonie z aneksem ?

co do muzy to głównie mocne brzmienia (rock/metal/progresive) zadziej pop , r&b, rap


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja testowałem te onkio i yamyahe i mi zdecydowanie podpasowała yaymaha onkio było takie bezpłciowe moze wyzsze modele sa lepsze ale ten onkio był słabiutki przy yamaszce
 

mors111

Active member
Bez reklam
ja testowałem te onkio i yamyahe i mi zdecydowanie podpasowała yaymaha onkio było takie bezpłciowe moze wyzsze modele sa lepsze ale ten onkio był słabiutki przy yamaszce
wszystko zależy też od kolumn i ich dopasowania do sprzętu

ja mam Onkyo 609 , kolega Yamahę 66. ( już nie pamiętam jaki dokładnie model ale tak z przed dwóch lat -pobór mocy 400W )

jak posłuchał u mnie muzyki i fragmenty filmów to zachorował na taki amplituner jaki mam ja ( a swojego czasu też płacił za Yamahę około 2 tyś. zł )

kolumny Visatona DIY nie zagrały za dobrze z Yamahą , z Onkyo jak to stwierdził wyśmienicie

oczywiście zarówno u mnie jak u u niego poustawiane były dodatki typy audyssey
 
Do góry