co wybrać LG 730V czy samsung UE65H4600

panczos

New member
witam wszystkich jestem tu nowy i przepraszam jeśli piszęnie tu gdzie trzeba , ale do sedna sprawy tak jak w temacie mam dylemat szukam telewizora 65 cali i wpadły mi oto takie dwa LG 730V i samsung UE65H4600na temat samsunga jest trohzę informacji ale na temat LG nie mogę nić znależć
 

tdx

New member
Bez reklam
a co to za model ten UE65H4600??? Jeśli chodzi o 65H6400 to jest on bezkonkurencyjny jeśli chodzi o stosunek wielkość/jakość/cena
 

ibotto

Member
witam wszystkich jestem tu nowy i przepraszam jeśli piszęnie tu gdzie trzeba , ale do sedna sprawy tak jak w temacie mam dylemat szukam telewizora 65 cali i wpadły mi oto takie dwa LG 730V i samsung UE65H4600na temat samsunga jest trohzę informacji ale na temat LG nie mogę nić znależć

Moim zdaniem pytanie jest tendencyjną kryptoreklamą. Chcąc porównać oba wyroby należy podać ich nazwy handlowe, tak aby każdy mógł samodzielnie je odszukać w necie lub sklepie, w cytowanym pytaniu NIE ZACHOWANO tej zasady.
 

kris115

New member
Tez zastanawiam sie nad tymi dwoma modelami. Wcześniej miałem LG 55LA740 i gdyby nie powolne menu telewizor byłby ok. Obecnie planuje zakup 65'' no i mam dylemat Samsung H6400 czy LG 730V. Ceny są w zasadzie takie same, oba oglądałem w sklepie i jakoś nie mogę się zdecydować...
 

green11

New member
ja tam ogólnie firmy lg nie polecam, po zakupie modelu z górnej półki 47la740 ciągle mam problemy z oprogramowaniem-to się przytnie youtube to przełączanie kanałów, to się zawiesi nie współpracuje dobrze z kartą upc. Strasznie nie dopracowane oprogarmowanie a im dalsze aktualizacje tym gorzej(serio). Na infolinni proponują cofniecie serwisowe do wersji fabrycznej-w miare dobrej - ZA DOPŁATĄ!! NIGDY WIECEJ LG!!!
 
Do góry