CO wybrać? LG 50PS3000, LG 50PQ6000 a może Samsung PS 50 B530

jaceksz82

Member
Witajcie,

Proszę podpowiedzcie, który z wymienionych w temacie modeli bedzie najlepszy na dzień dzisiejszy. Posiadatm telewizję N, pokój raczej słabo nasłoneczniony o wielkości 20 m2. Oglądam wszystko. Nie ograniczam się np. do sportu czy filmów. Mam okropny mętlik w głowie, ale najbardziej pasuje mi LG 50PS3000.

Pozdrawiam.
 

JemioloSeba

New member
Mam ten sam dylemat wiec jesli jest ktos w stanie pomoc to bede bardzo wdzieczny. Dokladnie chodzi mi o dwa modele 50ps3000 a 50pg6000. Z gory dziekuje i pozdawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żeby przedstawić Ci alternatywę podaj :
Jakie masz warunki - wielkość pokoju ?
preferowana marka?
preferowana wielkość ekranu ?
jaki sygnał ?
jaka odległość od ekranu ?
jakie urządzenia do podłączenia?
jaka klasa cenowa?
więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
ile osób zasiada przed telewizorem?
Jaki masz ulubiony program?
jaki masz telewizor?
Ma stać czy wisieć?
Co Cię wkurza w telewizorach ?
Czego oczekujesz od telewizora ?
Full Hd czy HD ready ?
Czy masz swoich faworytów?
 

JemioloSeba

New member
Witam. Postaram sie odpowiedziec na kilka z Twoich pytan. Wielkosc mojego salonu to 25 m2, 4 okna wiec dosc dobrze nasloneczniony ale od tego sa zaluzje, preferowanej marki w sumie to nie mam ale szukam wsrod LG (podobaja mi sie). Obecnie posiadam samsunga lcd 32ler81 ale czas na zmiane.
Napewno bedzie to plazma Full HD 46-50 cali. Posiadam telewizje N, odleglosc do telewizora zalezna od ustawienia sofy- 2m - 4,5m. Obecnie ogladamy tylko ja i zona, raczej wieczorami. Preferuje aby wisial lecz nie wiem jak uniknac wiszacych kabli, ktore bardzo mnie irytuja (pomysle o jakiejs zabudowie - chyba, ze macie jakis pomysl na to?) Czego oczekuje? Hmmm, chyba tego co kazdy, dobrego obrazu i aby posluzyl dluzej niz rok. Nie jestem jakims ogromnym maniakiem, ktory bedzie siedzial i szukal dziury w calym.
Jesli chodzi o cene to szukam w przedziale 4000-5000 zl (przy 5000 zona sie juz krzywi ale moze sie udac). Wielu faworytow to nie mam : 50ps3000, 50pg6000(hdReady ;(), 50ps7000 (cena!).
Mam jeszcze opcje odczekania okolo 5 miesiecy (ze wzgledu na obecny pobyt w angli) az ceny troche pojda w dol (50ps7000).

Z gory dzieki za odpowiedz i dorady.

Ps. Kiki widzialem, ze u Ciebie mozna zamowic prezentacje wybranych modeli. Mysle, ze napewno na taka sie zdecyduje ale narazie chce wylowic kilka potencjalnych modeli. Pozdrawiam
 
Do góry