co wybrac do onkyo 626

fanatykmazda

New member
witam wszystkich, posiadam obecnie zestam onkyo 626 z zestawem glosnikow taga harmony f5,1, teraz doszedł do tego wzmacniacz yamaha as201 zakupony w Niemczech, teraz potrzebuje dokupić pare kolumn frontowych by moc podlaczyc druga strefe w amplitunerze, pomieszczenie około 22m ,muzyka wszystko po trochu, kolumny nowe w przedziale max 3 tys za pare, pozdrawiam
 

fanatykmazda

New member
muzyka rozna, od hip hopu klasycznego polskiego oczywiście starszej daty, po hause,lubie tez sluchac SYLVER zwłaszcza z brzmieniem gitarowym,metalica,ogolnie wszystkiego po trochu
 

fanatykmazda

New member
do gustu przypadly mi taga Platinum, teraz wlasnie zastanawiam się czy dalej na nie postawić, czy wybrać cos oddzielnego do drugiego pokoju, dużo czytałem o jbl studio, zastanawiam się tez nad wyborem klipsch(rf52?) nie wiem tylko jaki model by mogl w miare naglosnic pomieszczenie, z odsłuchem będzie ciężko, gdyż obecnie jestem w Niemczech, daja dobra cene za kolumny tak bynajmniej mi się wydaje ale brak możliwości odsłuchu wyżej wymienione klipsch dostępne by były za 400e za pare
 

fanatykmazda

New member
przeczytalem troszkę na temat tych kolumn, zdezydowalem nie kupywac teraz niczego w Niemczech i poczekać mam dwa pytania BLACKNINJA do Ciebie, mianowicie jest możliwość odsłuchu gdzies tych kolumn w warmińsko mazurskim jestem z Pisza ale nie problem gdzies dojechać, i jak one wypadają na tle KLIPSCH, lub tych co kolega polecal JbL, drugie pytanie jest odnośnie podlaczenia drugiej strefy w onkyo 626 mogę do teg tez wykorzystać wzmacniacz yamaha?
pytam bo w tym jestem zielony
 

Manky

New member
Słuchałem Jamo C97, wszystko zależy w jakim zestawieniu i co lubisz
Moje odczucia (SUBIEKTYWNE !):
- bardzo ładne
- fajny bas
- wysokie zbyt 'szeleszczące'
- środek troszkę wycofany
słuchałem z onkyo 636
 
Ostatnia edycja:
Do góry