Co wybrać? denon avr-x3000 czy avr-x2100w

starki80

New member
cześć,

mam możliwość zamiany (oczywiście z dopłatą) obecnego denona avr-x2000 na jeden z wymienionych w temacie.
jak oceniacie sprzęt poza tym, że 2100 jest wireless oraz jest 7.2 zamiast 7.1.
który brać?

dzięki
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jak wymieniać to tylko na wyższy model, osobiście gdybym miał taką możliwość to nawet bym się nie zastanawiał, ewentualnie rozważałbym X4000, bo też teraz jest w super cenie...:)
Jak masz amplituner blisko sieci WLAN, to wifi nie będzie ci potrzebne, ewentualnie możesz w pobliżu ampli wpiąć w gniazdko pkt. dostępu i sprawa też załatwiona.
Jakie masz kolumny w zestawie?
 

BurnerPL

New member
Wg mnie zdecydowanie X3000.
Przemawia za nim:
- większa moc
- pre out
- lepsza obsługa drugiej strefy
a aby mieć wifi w X3000 wystarczy dokupić mały "client" TL-WR702N.
 

starki80

New member
no właśnie to wifi też mnie nie przekonuje specjalnie bo obecnie działam na kablu i jakoś mnie to nie boli.

BurnerPL, piszesz o drugiej strefie, masz na myśli też video? bo w 2000 mam 2 strefę ale tylko na audio, a zmieniam właśnie po to, żeby mieć drugą strefę na video (zbieram się do zakupu projektora).
 

starki80

New member
widzę, że opinie są jednorodne. dzięki;)
już zacząłem oglądać się na x4000 ale dopłata dużo większa niż w przypadku x3000 :[ więc chyba wybiorę x3000 zgodnie z Waszymi wskazaniami
 

starki80

New member
tak jak pisałem wcześniej, zmiana była podyktowana głównie koniecznością Dpodłączenia projektora jako drugiego wyjścia. Do x4000 zabrakło funduszy.
także nabyłem x3000.
dzięki za wszystkie opinie i rady ;)
 

jazzy

New member
I jak wrażenia z X3000? Roozważam wymianę swojego wysłużonego Onkyo właśnie na ten model. Jestem ciekawy jak gra zwłaszcza w stereo.
 
Do góry