co wybrać 46D6500 czy 46D6750

jarjar82

New member
Panowie dziś wybrałem się na łowy ( od Media M.... Mix E.... aż do Euro ) cel D6750. Chciałbym zapytać o pewną , moim zdaniem, brednie wygłoszoną przez pana specjalistę w Mix Elektronix. Otóż ów sklep nie posiada modelu D6750, tłumaczą to tym iż jest to model na wyłączność Euro Agd Rtv :/ i że jest to okrojony model D6500, że ma dużo gorsza matryce, ale za to dużo badziewia w postaci ulepszaczy :( Nie wiem czy wg tego pana Micro Dimmig tez jest ów badziewiem, ale wypowiedź była stanowcza i poparta przez resztę brygady :D

Co o tym sądzicie ????
 

ernet

Active member
Bez reklam
Panowie dziś wybrałem się na łowy ( od Media M.... Mix E.... aż do Euro ) cel D6750. Chciałbym zapytać o pewną , moim zdaniem, brednie wygłoszoną przez pana specjalistę w Mix Elektronix. Otóż ów sklep nie posiada modelu D6750, tłumaczą to tym iż jest to model na wyłączność Euro Agd Rtv :/ i że jest to okrojony model D6500, że ma dużo gorsza matryce, ale za to dużo badziewia w postaci ulepszaczy :( Nie wiem czy wg tego pana Micro Dimmig tez jest ów badziewiem, ale wypowiedź była stanowcza i poparta przez resztę brygady :D

Co o tym sądzicie ????

1) " Otóż ów sklep nie posiada modelu D6750, tłumaczą to tym iż jest to model na wyłączność Euro Agd Rtv " = PRAWDA.
2."... i że jest to okrojony model D6500, że ma dużo gorsza matryce "= moim zdaniem bzdura.
" Micro Dimmig tez jest ów badziewiem," = to ciekawe dlaczego tylko najwyższe ( +D6750 )
go mają ?!

Widuję model D6750 w akcji bardzo często. Oprócz sławetnego 3D gra bardzo dobrze.
 

jarjar82

New member
Czyli dobrze zinterpretowałem 'fachowców" :D

Jeszcze jedna kwestia, na wystawie stał i grał ;P D8000. Pytanie czy w całej serii Led od 6xxx do 9xxx matryca tak mocno się nagrzewa ??? ;/
 

mieto132

New member
mój 46D6750 jest zupełnie zimny,w żadnym miejscu nie czuć odrobiny ciepła nawet po kilkunastu h pracy,aż mnie to zdziwiło bo jak stałem przed wyborem tv to oglądałem rożne modele to niektóre wręcz parzyły.
 
Do góry