co wybrać 46D6500 czy 46D6750

mkamon

New member
porównuje specyfikacje tych dwóch modeli i jedyną różnice jaką zauważam jest obecność aktywnych okularów 3D w zestawie.

Czy są jakieś inne różnice w tych modelach?
Mam je dostępne w tej samej cenie i jestem trochę skołowany.
 

blade5

New member
też się zastanawiałem na zakupem d6500, ale w końcu zdecydowałem się na d6750 przez to, że ma ładniejszą podstawke:) różnica w cenie między tymi modelami nie jest duża, jakieś 120zł, więc warto dołożyć. W rtv/euro jest teraz dobra promocja na ten model, sam z niej skorzystałem:)

kolego "tdx" czy w d6750 też potrzebna jest kalibracja? Z góry dzięki za odp.
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy trzeba - Nie
kalibracja to za mocne słowo :) - Każdy TV należy dostosować do warunków panujących w pomieszczeniu i preferencji oglądania użytkownika...
 

mkamon

New member
mam pytanie o DVB-S2

Z infolini samsunga dowiedziałem się
- że TV obsługuje DiSEqC1.2 (wśród ludzi zwany zezem) więc duży plus.
- niestety nie można mieszać kanałów DVB-T z DVB-S2
- edycja kanałów DVB-S2 zalecana reczna na telewizorze, bo podobno sortowanie na komputerze nie działa prawidłowo (duży minus)

Czy DVB-T ew. DVB-S2 działa to płynnie? Czy przy przełączaniu kanałów są np 1s opóźnienia (jak to jest w tunerach DVB-T sprzedawane luzem) ?
 

peszko

New member
też się zastanawiałem na zakupem d6500, ale w końcu zdecydowałem się na d6750 przez to, że ma ładniejszą podstawke:) różnica w cenie między tymi modelami nie jest duża, jakieś 120zł, więc warto dołożyć. W rtv/euro jest teraz dobra promocja na ten model, sam z niej skorzystałem:)

kolego "tdx" czy w d6750 też potrzebna jest kalibracja? Z góry dzięki za odp.


Blade5 a możesz zobaczyć w menu serwisowym jaką masz matrycę? też chcę kupić z Euro RTV ale w sklepie nie da się tego sprawdzić. Byłbym wdzięczny gdybyś to mógł sprawdzić. Skoro w każdym sklepie jest tych telewizorów po 5-6 szt możliwe ze są z tej samej partii
 

mkamon

New member
TDX

dzisiaj jadę do Euro RTV na testowanie

a co powiedzie na LG 47LV570S na 3D mi nie zależy reszta wygląda przyzwoicie ...

Warto się tym zainteresować?
 

tomek976

Member
ad1 Więcej filmów odpalisz na Samsungu

ad2 Samsung ma pełną pprzeglądarkę, co do smigania to bym nie przesadzał, działa ale obsługa z pilota i predkość dzialania jest słaba. Wpisywanie przez smartfona zdecydowanie poprawia funkcjonalnośc
 

sebikolo

New member
Cena w euro 46D6500 i 46D6750 jest identyczna. Który model wybrać? Microdimming w 46D6750 naprawdę poprawia jakość wyświetlanego obrazu?
 
Do góry