Co wolisz ostatecznie ... LCD czy OLED ? (video)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co wolisz ostatecznie ... LCD czy OLED ? (video)

Porównania wracają do mody.
LG porównuje Optimus Pro z Galaxy Note II i prezentuje wyniki tego porównania na filmie.
Czy obydwa telefony są takie same chociaż mają takie same parametry ???

Lg pokazuje że matryca IPS w porównaniu z AMOLED jest lepsza.
A nas zastanawia dlaczego LG podjęło się takiego porównania skoro na dniach wprowadza telewizor OLED?

Czy należy wyciągnąć podobne opinie ??

[youtube]756Ymy_5c-I[/youtube]

Games People Play ... śpiewał o Alan Parsons Project
[youtube]5znh58WITU8[/youtube]

fullhd

.




 

Ruter19

New member
Oczywiscie ze LCD wystarczy porownac starego iPhona 4 do Galaxy S3 i roznice widac jak na dloni, gdzie jest moc w kolorach i kontrascie a takze w szczegolach na czarnym. 5'tki nawet nie porownywalem bo to chyba oczywiste....
 

mateo85

New member
Ja mam porównanie s3 z 4s (mam oba w domu) bez wahania stwiedzam ze s3 go masakruje jest nizsza rozdzielczość ale i tak ciezko to zauwazyc chyba ze na maksymalnym zoomie którego bardzo rzadko się używa do tego kolory i kontrast czarny jest czarny. Nie wiem co lg porównuje nowy tel ktory jeszcze nie jest sprzedaży do paro misiecznego nota 2 gdzie w dziedzinie telefonów jest juz trochę stary poczekamy na s4 , nota 3 full hd amoled wtedy bedzie to mialo sens.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

Ruter19

New member
Ja mam porównanie s3 z 4s (mam oba w domu) bez wahania stwiedzam ze s3 go masakruje jest nizsza rozdzielczość ale i tak ciezko to zauwazyc chyba ze na maksymalnym zoomie którego bardzo rzadko się używa do tego kolory i kontrast czarny jest czarny. Nie wiem co lg porównuje nowy tel ktory jeszcze nie jest sprzedaży do paro misiecznego nota 2 gdzie w dziedzinie telefonów jest juz trochę stary poczekamy na s4 , nota 3 full hd amoled wtedy bedzie to mialo sens.

W S3 jest ciemny wyswietlacz wystarczy wziasc na maxa i czern jest taka ciemna ze szczegolow nie widac na czarnym :D Ps byly badania w laboratorium S3 vs 4 to pod kazdym wzgledem iPhon wypadl lepiej. Jak znajde to dam linka
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Lg pokazuje że matryca IPS w porównaniu z AMOLED jest lepsza.
A nas zastanawia dlaczego LG podjęło się takiego porównania skoro na dniach wprowadza telewizor OLED?

Ponieważ OLED to nie AMOLED. (ale AMOLED to też OLED :) ).

OLED LG przy tym czwartym białym subpx powinno pomóc na ciemny ekran amoledowy, reszta porównania jest naciągana.
 

Pingu

New member
Mam fajne zdjęcia porównujące 4 telefony i w jakości wyświetlaczy sklasyfikował bym je tak: Nokia Lumia 800 przepaść Lumia 920, Iphona 4, Iphone 3. Tylko Lumia 800 jest na amoledzie. Zdjęcia wkleje później. Od czasu tej Lumi tylko amoled dla mnie istnieje.
 
Do góry