Co w zestawie z N - czego dodatkowo potrzebuję?

mirek71

New member
po niedzieli będę sam montował antenę z konwerterem satelitarnym MONOBLOCK INVERTO BLACK PRO 0,2dB - czy jest jakaś różnica przy ustawianiu ww. zestawu od zestawu z konwerterem typu single ??? tj czy dam radę sam czy tu potrzebny będzie fachowiec :)
i czy pod turbodekoder potrzebuję doprowadzić 2 kable do anteny ???
 

garob

New member
i czy pod turbodekoder potrzebuję doprowadzić 2 kable do anteny ???

Jezeli chodzi Ci o to czy mozna podlaczyc turbodekoder pod jeden kabel antenowy to odpowiedz brzmi mozna.
Wskazane jest jednak podlaczanie dwoch anten gdyz wtedy zyskujesz mozliwosc jednoczesnego ogladania programu na jednym kanale i nagrywania innego programu na innym kanale (i dodatkowo kolekcja vod i aktualizacje oprogramowania szybciej sie sciagaja na dwoch antenach).
 
Ostatnia edycja:

marfm76

New member
i czy pod turbodekoder potrzebuję doprowadzić 2 kable do anteny ???
Jeżeli chcesz oglądać jeden program a w tym czasie nagrywać coś innego to muszą być doprowadzone 2 kable od anteny.

...i dodatkowo kolekcja vod i aktualizacje oprogramowania szybciej sie sciagaja na dwoch antenach...
Tu do końca nie jestem przekonany. Mam porównanie z identycznym zestawem u sąsiada (u mnie jeden kabel a u sąsiada 2) i "zassanie" filmu z VOD trwało czasowo identycznie.

P.S. Teraz chyba zrozumiałem -chodziło o oglądanie czegoś na jednym kanale i w tym samym czasie ściągania czegoś z VOD? Wtedy mając 2 przewody ściąga się szybciej :)
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Nie ma znaczenia czy dekoder był, czy nie był, aktywowany, czy z niego korzystałeś, czy nie. Jeśli umowę podpisałeś w domu, to od momentu jej podpisania masz 10 dni na wysłanie do n-ki info, że odstępujesz od umowy. Sprzęt musisz zwrócić do dowolnego APSiS do 14 dni od daty odstąpienia.

A orientujesz się, ile czasu trzeba czekać na zwrot pieniędzy za antenę i dekoder ? Czy dostaje się w punkcie, gdzie oddaje sprzęt ?
 
Do góry