co w zamian za WiFi WIS09ABGN

doman89

New member
@saylent

Sam jestem zainteresowany tv z tej serii i w supporcie samsunga powiedzieli, że kompatybilna jest WIS09ABGN, więc pewnie zamiennik też powinny chodzić.
 

osti24

New member
Witam jutro odbieram plazme samsunga model ps51e550. Pytanie czy ktoś już testował jakieś zamienniki adaptera WIS09 który by zadziałał na tej plazmie. Znalazłem zamiennik hamy ale nie wiem czy zadziała na nowej serii E podam numer aukcji 2393736240. Czy ktoś ewentualnie może polecić jakieś adaptery.Pozdrawiam.
 

4tery

New member
Adapter Blink

Czy ktoś testował adapter WIFI Belkin?
Model Belkin N Wireless adapter USB F5D8053nv
W opisie podane jest że ma Wireless chipset Ralink RT2870F, RT 2820L
 

Phos

New member
Witam, jutro jadę kupić UE40ES5500 i myślę już o adapterze, szukam w uk bo tu mieszkam, widziałem post wyżej jednak wole kupić coś na miejscu, ma ktoś może doświadczenie z TP-LINK TL-WN723N Mini USB Wireless Network Adapter? kosztuje 8 funtów, nic tańszego nie znalazłem
 

Phos

New member
Pisalem wczesniej kup edimaxa na play.com za 7.99 z przesylka i podmien pid.
No pisałem, że widziałem ten post i teraz jest problem, zbyt na to sie napaliłem żeby przeanalizować jak działa ta podmiana, sam tego raczej nie zrobię, z linuksem nigdy nie miałem nic wspólnego a modem właśnie przyszedł, dlatego właśnie chciałem coś kupić na miejscu, bo teraz nawet nie mogę tego oddać do sklepu... Wiem mój problem, moja wina, pewnie w końcu i tak kupie oryginał, jednak trochę mnie irytuję, że nagle z 500 funtów zrobiło się prawie 600 (doliczając kartę i gwarancje).

Jeżeli ktoś widzi jakieś rozwiązanie dla mnie na połączenie UE40ES5500K z Edimax Ew-7718Un, czekam z niecierpliwością.
 

Jagiel88

New member
a czy to zmiany numerów PID i VID nizbedny jest system linux czy można to zrobić na windows 7. Jestem zielony tak więc proszę o wyrozumiałość

Z tego, co wiem, nie ma takiej możliwości na systemie Windows. Ściągnij jakąś dystrybucję linuksa ( w końcu są darmowe) i zainstaluj jako drugi system albo lepiej użyj wirtualizacji (np. VirtualBox). To wcale nie tak dużo roboty.
 

darknes64

New member
Z tego, co wiem, nie ma takiej możliwości na systemie Windows. Ściągnij jakąś dystrybucję linuksa ( w końcu są darmowe) i zainstaluj jako drugi system albo lepiej użyj wirtualizacji (np. VirtualBox). To wcale nie tak dużo roboty.

Hmm, no a jak już ma się Linuxa na pokładzie to co dalej ? Jest gdzieś jakaś instrukcja ?
 

pasikonik198

New member
A jest może na tym forum osoba ze Szczecina która mogła by za drobną opłatą pobawić się tą przeróbką Edimaxa 7718Un. Właśnie dostałem paczkę z UK ale chyba sam tego nie ogarnę
 

darknes64

New member
Rozumiem, że to problem, żeby zbadać co było wcześniej w temacie?

Problemem jest twój wpis który nic nie wnosi w temacie a tylko sieje zamęt.

Owszem, jeden z kolegów obiecał zrobić dokładny instruktaż lecz tego nie uczynił. Jest pobieżny opis an 18 stronie ale nie wszystkie komendy linuksowe są podane. Stąd moja prośba, Ty jeśli nie masz nic wartościowego do dodania to po prostu głosu nie zabieraj.
 

durnowaty

New member
Problemem jest twój wpis który nic nie wnosi w temacie a tylko sieje zamęt.

Owszem, jeden z kolegów obiecał zrobić dokładny instruktaż lecz tego nie uczynił. Jest pobieżny opis an 18 stronie ale nie wszystkie komendy linuksowe są podane. Stąd moja prośba, Ty jeśli nie masz nic wartościowego do dodania to po prostu głosu nie zabieraj.

W temacie wielokrotnie podawane były odnośniki do strony SamyGo gdzie znajduje się dokładna instrukcja przeróbki pod Linuxem.
Mój post miał Ci przypomnieć o ogólnych zasadach korzystania z for internetowych. Są to miejsca gdzie użytkownicy pomagają sobie wzajemnie... dobrowolnie i nieodpłatnie. Nie ma lepszych i gorszych... nie ma podziału na tych, którzy poświęcają swój czas na czytanie tematu i na tych, którzy otwierają temat na ostatniej stronie i żądają podsumowania dotychczas wypracowanych przez grupę wniosków...
Zadając pytania, na które odpowiedzi padły już wielokrotnie, wykazałeś się skrajną ignorancją więc nie pisz mi, że to ja sieję zamęt. Gdyby nie tacy ludzie jak Ty ten temat miałby 6 stron zamiast 22 i zawierałby same konkrety zamiast powielać te same informacje ;]
Mało mnie obchodzi czy mój wpis odbierasz za wartościowy, ale cel w pewnym sensie osiągnąłem bo z Twojego ostatniego postu wynika, ze nadrobiłeś zaległości w temacie... choć nadal uważam, że słabo się przyłożyłeś bo już byś sobie poradził ze swoim problemem... :-|
 
Do góry