Co tu wybrac w dobie dobrych cen

andi_HD

Member
witam
obecnie po promocjach czarno piatkowych mozna wyrwac soundbar z tzw zwrotu w dobrej cenie
odrazu mowie ze tylko to wchodzi w gre muzyki slucham w samochodzie z dobrym naglosnieniem wtedy mam czas :(
a wzmacniacz i duze glosniki u mojej drugiej polowy nie przejdzie bo juz kiedys mnie z kablami pogonila z salonu

obecnie mam Panasa plazme 50 i soundbar panasa to wszystko z roku chyba 2010 jak sie nie myle (jako ze to drugi dom to nic nie wymeczone bo w sumie przez 10 lat chodzilo moze z rok)

ale wiadomo 4k i inne bonusy to wymieniam TV na 65 Hisense 65u8qf (znam ten model bo w jednym domu na codzien mam wersje 55 cali)

niby on ma juz soundbar JBL ale bym chcial cos innego pod ten 65 Cali odleglosc TV od kanapy 5 metrow :) wiem daleko ale kiedys na swieta kupilem LG75 i byl za duzy jak dla mnie i oddalem
i po 3 latach znow mi sie zachcialo wymiany tej plazmy 50 (zajebistej jesli chodzi o obraz) po posiadaniu wspomnianego Hisense 55u8qf

co byscie polecili jako znawcy tematu w kwestji soundbara

mam na testy w domu obecnie Sonosa Beam Gen1 i 2 glosniki Ikea Symfonisk (nie musze miec suroundow bo nie moge miec psuja wystruj pokoju glosniki :)

moge kupic w dobrej cenie (Tv ma Atmosa i Vision) ale tresci filmowe ida z Shield TV

LG GX fajnie by pasowal pod rozmiar 65 cali ale obawiam sie tak plaskich glosnikow
Denon 517
TCL 9030 lub 8132

wszystko obecnie mozna kupic w cenie okolo 300 Euro
 

andi_HD

Member
mam jeszcze jedno ost pytanko
przeczytalem mase testow

jak bys ogreslil jakosc dzwieku z Lg porownujac do
Samsunga K950 i K850 ( obydwa w testach jako referencyjne)

bo moze lepiej uzywke K950 lub K850
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Teraz Samsung poprzez swojego producenta którego kupił też robi dobre modele. Ale firma Meridian która produkuje te modele dla LG - jest wyżej oceniana .
 

andi_HD

Member
kupilem K850 akurat trafilo sie za 190 euro
potestuje jak bedzie kicha do puszcze dalej

ps wiecie moze jakie tylne glosniki mozna podlaczyc tylko nie te wam moze takie jak ma K950 ??
 
Do góry