Co to za kamera i czy warto kupić??

Kometa666

New member
Witam serdecznie jestem tutaj nowy więc jeśli źle założyłem temat proszę o łagodne traktowanie.

Co do tematu interesuje mnie co to za model kamery:

aldi.pl/OFFER_PL_SA/OFFER_41/OFF01.SHTML

i oczywiście czy warto ja kupić za tą cenę?

Kamery chcę używać typowo amatorsko, jestem przyszłym tatusiem i chcę sobie kupić kamerę którą głównie będę używać w domu. Nigdy wcześniej nie posiadałem kamery więc jeśli ta która kryje się pod linkiem nie jest dobra to poproszę państwa o ofertę kamer dostępnych na rynku do 600zł. Pozdrawiam :)
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Za 600 zł to Benq, Toshiba i Practica są tylko do kupienia. I to są kamery o wyglądzie i działaniu kamery, a nie tanie cyfrówki z opcją filmowania czegośtam w marnej jakości najczęściej.
Oglądając w/w kamery patrz czy mają zoom optyczny. Bez zoomu, albo z zoomem cyfrowym ODPADA!
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
1280x720 ma być lepsze od 1920x1080 - nawet jak jest 50i? Wybacz, ale z kamerą za 600 zł można porównywać co najwyżej lustrzanki za min. 2000 zł. Niestety kamerą za 600 zł zdjęć się nie robi.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
1280x720 ma być lepsze od 1920x1080 - nawet jak jest 50i? Wybacz, ale z kamerą za 600 zł można porównywać co najwyżej lustrzanki za min. 2000 zł. Niestety kamerą za 600 zł zdjęć się nie robi.



Nie znasz się, mam "wśród znajomych" kamery :
Practica, Toshiba Camileo i Benq.

Jakosć filmów jest na granicy nedzy, kolory bure.

Benq ma strasznie szumiaca matrycę.

Ta Sony, którą możecie sprawdzic w sklepie, biorąc z domu kartę i potem popatrzyć w domu na Telewizorze.
Robi też zupełnie znosne zdjecia.
Kamery za 600zł robią zdjęcia jak komórka za 1000zł.
 

Marek.x

Member
Ogólnie to za 600 zł nie kupi się ani kamery, ani aparatu fotograficznego - przynajmniej takiego, żeby potem nie żałować. Wszystkie te sprzętu zaczynają się od ok.1000 w górę.

Najtaniej polecić można tego soniacza za lekko ponad 700zł. Aparat Sony Cyber-Shot DSC-HX5V czarny (DSCHX5VB.CEE8) już od 718 zł - Ceneo.pl
Jak za tą cenę kręci niezłe filmy fullHD,przekraczasz budżet o sto parę złotych a różnica w jakości
filmu ogromna i mamy jeszcze jako taki kompakt. Siostry dzieciaki mają toshibę camileo
więc miałem porównanie nie dosyć że brak jej stabilizacji (obraz lata strasznie) to i nie ma zoomu optycznego
tylko 3x cyfrowy!!! Tragedia.
 
Do góry