Co teraz słuchacie?

sentyzibi

Well-known member
Wracając do Foreigner, to już za trzy dni...

"Forty years on, this definitive performance by the original band has been restored from the original film reels, remixed and remastered for this release."

https://youtu.be/5KeH4cO4DLo

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

dmk84

New member
Płytka w weekend dotarła
Bardzo fajnie się słucha
Może ktoś poleci coś w podobnych klimatach😀
 

Attachments

  • IMG_20190307_205256.jpg
    IMG_20190307_205256.jpg
    32,9 KB · Wyś: 17
  • IMG_20190308_145924.jpg
    IMG_20190308_145924.jpg
    40,8 KB · Wyś: 16

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teże mam tę płytkę i również mi się podoba. Jeszcze jedną mam Jej płytkę. W podobnym klimacie jest np. mistrzyni Carrie Newcomer mam kilka jej płyt i czekam na kolejną. Minus taki płyty Jej w większości przypadków powyżej 50 zeta, ale warto.
 

dmk84

New member
Kurde odkąd kupiłem wzmaka to muzyka zaczęła dużo lepiej brzmieć i człowiek coraz bardziej się jara a nadmienie że mam w sumie budżetowy zestaw😀
Dorwałem ostatnio płytki Rihanny,Seleny Gomez , Amy macdonal po całe 3zl sztuka i powiem że dużo lepiej się tego słucha na sprzecie stereo z CD niż z tv(eska,4fun,MTV itp) ,radio a to w sumie nie moje klimaty ale 3zl😀 odruchowo kupiłem hehe.
Z w/w propozycji pewnie coś się wybierze po spokojnych odsłuchach ,chociaż tak na szybko po przesłuchaniu z YT na tel wpadła Niia😀
 

bielikk

New member
Bez reklam
Kurde odkąd kupiłem wzmaka to muzyka zaczęła dużo lepiej brzmieć i człowiek coraz bardziej się jara a nadmienie że mam w sumie budżetowy zestaw😀
Dorwałem ostatnio płytki Rihanny,Seleny Gomez , Amy macdonal po całe 3zl sztuka i powiem że dużo lepiej się tego słucha na sprzecie stereo z CD niż z tv(eska,4fun,MTV itp) ,radio a to w sumie nie moje klimaty ale 3zl😀 odruchowo kupiłem hehe.
Z w/w propozycji pewnie coś się wybierze po spokojnych odsłuchach ,chociaż tak na szybko po przesłuchaniu z YT na tel wpadła Niia😀


dmk84 - nie wiem czy jest sens kupowania płytek CD (chyba, że ktoś jest fanem jakiegoś wykonawcy) w dzisiejszych czasach - mając wzmak czy ampli stereo, podpinasz do niego TV, wyszukujesz głosowo na YouTube wykonawcę, koncert ..., jaki chcesz posłuchać i masz z tego mega zadowolenie - dźwięk bardzo dobry i do tego obraz - czujesz się jakbyś był na koncercie ...
 
Do góry