Co teraz słuchacie?

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
[youtube]QQijKUC0j6M[/youtube]
Pewnie większość z Was zna ten dokument. Jeśli ktoś nie widział to warto "poświęcić" te 1,5h.

Piękne słowa niestety nie żyjący już T. Nalepa że Rysiek "to był jedyny wokalista, który mógł zagrozić Cześkowi Niemenowi"
 
Ostatnia edycja:

sentyzibi

Well-known member
Weekend tradycyjnie :
92304d26eafbbb782449d727fa9842e8.jpg


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Ja mam zwykłą wersję na winylu.

Następne płyty do kolekcji:



Evanescence zrobiony pewnie z cyfry i to słychać. Brak tej analogowej "mgiełki". Muzycznie za to rewelacja jak dla mnie. Ładnie wpisała się orkiestra w całokształt. Nie przeszkadza a tylko wtóruje. Ciekawa i warta polecenia.
Niestety koperty są z tragicznego materiału. W pewnym miejscu przylepiła mi się płyta do koperty i musiałem zetrzeć warstwę papieru. Jak by nie było, płyty do tanich nie należą, więc mogliby je pakować od razu w koperty antystatyczne!!!
Na pocieszenie jako bonus, dostajemy płytę CD.

Chłopców można słuchać w nieskończoność. Niby płyta wybrana przez moją żonę, ale i ja nad nią się pochyliłem z niezmierną radością. Szkoda Bogusia i jego podejścia do "koncertowania" (jeszcze nie wiem co, ale coś zagram :) ). Płyta nagrana bardzo przyzwoicie.

Sentyzibi, widzę że masz niewyczerpane zapasy cd. Do tego jeszcze figurki dochodzą... Pięknie!!! Ja wszystkie płyty wyniosłem już na strych i tylko Tidal i winyl u mnie grają. Ale rozumiem i też bym tak chciał w dedykowanym pomieszczeniu, bo w moim po prostu nie pasują.
 

sentyzibi

Well-known member
Sentyzibi, widzę że masz niewyczerpane zapasy cd. Do tego jeszcze figurki dochodzą... Pięknie!!! Ja wszystkie płyty wyniosłem już na strych i tylko Tidal i winyl u mnie grają. Ale rozumiem i też bym tak chciał w dedykowanym pomieszczeniu, bo w moim po prostu nie pasują.

Dzięki, ale zbiór nie jest znowu taki wielki, 340 tytułów tylko w chwili obecnej. Niestety też nie mam dedykowanego pomieszczenia, więc to taka salonowa kolekcja. Ot takie "must have" z tych ulubionych. Na weekendy w sam raz.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam dokładnie tę samą płytkę, dla mnie świetna...tylko z ceną przesadzili, ale trudno jak się podoba to się na to nie patrzy :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sentyzibi, juz miałem pytac poprzednio przy Judas Priest teraz przy Eddie'im;
Skąd masz takie ładne edycje? Chodzi mi oto, ze krawedzie poszeczególnych płyt tworzą całość? Wygląda to genialnie. To jakieś remastery, czy nieoficjalne wydania?
 

sentyzibi

Well-known member
Sentyzibi, juz miałem pytac poprzednio przy Judas Priest teraz przy Eddie'im;
Skąd masz takie ładne edycje? Chodzi mi oto, ze krawedzie poszeczególnych płyt tworzą całość? Wygląda to genialnie. To jakieś remastery, czy nieoficjalne wydania?
Tak, to remastery w wersjach collection. Judas Priest wydany przez Sony Music UK w 2001 roku.
Iron Maiden przez EMI w 1998 ale w różnych miejscach na świecie. Moje są holenderskie, ale jest sporo na rynku chińskich. Choć też dystrybuowanych przez EMI. Czytałem gdzieś kiedyś na amerykańskim jakimś forum, że te chińskie są w bardzo dobrej jakości i mają tylko na jednej z płyt przestawioną kolejność utworów.
Ja te kolekcje kupiłem na Amazonie. Co jakiś czas wychodzą jakieś kolekcjonerskie, jubileuszowe, albo specjalne wydania. Jest też Saxon w podobnej konwencji. Maiden przy kilku wydawnictwach mieli też figurkę, albo plakat, albo bogato ilustrowaną książeczkę - wkładkę.
Widziałem na oficjalnej stronie że za kilka tygodni Iron Maiden znowu wydaje limitowane wznowienia, tym razem w digi pack.
Niektóre z tych limitowanych wydawnictw po czasie mają fajną cenę, jak na przykład spec wydanie "Lovedrive" Scorpions. Ja płaciłem 25 funtów na Amazon, a teraz chodzą po 70. Ale już np "Blackout" czy "Love at first Sting" można dalej kupić po wyjściowej cenie.


Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak, to remastery w wersjach collection. Judas Priest wydany przez Sony Music UK w 2001 roku.
Iron Maiden przez EMI w 1998 ale w różnych miejscach na świecie. Moje są holenderskie, ale jest sporo na rynku chińskich. Choć też dystrybuowanych przez EMI. Czytałem gdzieś kiedyś na amerykańskim jakimś forum, że te chińskie są w bardzo dobrej jakości i mają tylko na jednej z płyt przestawioną kolejność utworów.
Ja te kolekcje kupiłem na Amazonie. Co jakiś czas wychodzą jakieś kolekcjonerskie, jubileuszowe, albo specjalne wydania. Jest też Saxon w podobnej konwencji. Maiden przy kilku wydawnictwach mieli też figurkę, albo plakat, albo bogato ilustrowaną książeczkę - wkładkę.
Widziałem na oficjalnej stronie że za kilka tygodni Iron Maiden znowu wydaje limitowane wznowienia, tym razem w digi pack.
Niektóre z tych limitowanych wydawnictw po czasie mają fajną cenę, jak na przykład spec wydanie "Lovedrive" Scorpions. Ja płaciłem 25 funtów na Amazon, a teraz chodzą po 70. Ale już np "Blackout" czy "Love at first Sting" można dalej kupić po wyjściowej cenie.
Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzięi kolego za obszerne wyjasnienie :) Tak podejrzewałem. Teraz wszysrko jasne. Jeszcze raz gratulacje, cieszy oko i ucho ;)
 

sentyzibi

Well-known member
Dzięi kolego za obszerne wyjasnienie :) Tak podejrzewałem. Teraz wszysrko jasne. Jeszcze raz gratulacje, cieszy oko i ucho ;)
Spoko. W ramach uzupełnienia informacji dodam, że w takiej konwencji z grzbietami układającymi się w jedną całość z zespołów mnie interesujących, wiem jeszcze o wydawnictwie wspomnianego Saxon wydanym na przełomie poprzedniej dekady przez EMI / Parlophone. Niestety jakoś nie mogę trafić nigdzie na nowe.
Oraz kolekcji Megadeth. Wydanej w USA przez Capitol records w 2004 roku pod zbiorczym tytułem "Hell was'nt built in a Day: complete remastered". Ale tej to już kompletnie nigdzie nie można kupić... https://www.discogs.com/Megadeth-Hell-Wasnt-Built-in-a-Day-The-Complete-Remasters/release/6971483 (raz znalazłem w jakimś sklepie w Argentynie, ale się nie odważyłem).

Ciągle dostępny na Amazon i zarazem jeszcze tani jest ten set Judas'ów. Choć nie widziałem w zestawie, to można go złożyć kupując pojedynczo płyty.

Wysłane z mojego BND-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry