Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj zawitały do mnie 3 płytki i to utwór jeden z nich..
[youtube]D34XEvmXieU[/youtube]
na drugiej płytce tego typu klimaty można posłuchać..
[youtube]O53FPWAzMco[/youtube]
na trzeciej ta Pani raczy swoim głosem..
[youtube]T5iQYBLLgZg[/youtube]
 

JanVid

New member
Wczoraj zawitały do mnie 3 płytki ..
..

Gratuluję, no i kolejne trzy :eek:k: ....... i kiedy człowieku ty to będziesz wszystkiego słuchał ??? :) )) .... czy i jak domownicy akceptują codzienne, kilkugodzinne nawalanki audio (oczywiście wykluczam słuchawki) nie wspominając już video, we wspólnej przestrzeni mieszkalnej ??? :) U mnie to tak łatwo nie jest :( choć abstynentami audio nie są, gdyż każdy ma swoje ulubione bity;-)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gratuluję, no i kolejne trzy :eek:k: ....... i kiedy człowieku ty to będziesz wszystkiego słuchał ??? :) )) .... czy i jak domownicy akceptują codzienne, kilkugodzinne nawalanki audio (oczywiście wykluczam słuchawki) nie wspominając już video, we wspólnej przestrzeni mieszkalnej ??? :) U mnie to tak łatwo nie jest :( choć abstynentami audio nie są, gdyż każdy ma swoje ulubione bity;-)

W domu jest więcej tv niż ten jeden w salonie, więc mają gdzie oglądać jak słucham, a każdego dnia nie robię tego, a tym, bardziej teraz jak już się pozbyłem odtwarzacza cd i kabla głośnikowego, więc słucham sporadycznie, nie licząc nowych płyt, które kupuje, a które nie wszystkie tutaj wklejam.
 

dmk84

New member
Fajne fajne:-D
Ostatnio poczynilem takie to biedronkowe zakupy
 

Attachments

  • 20200904_180526.jpg
    20200904_180526.jpg
    412,6 KB · Wyś: 13
Do góry