Co teraz słuchacie?

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak jak napisałeś, a też fajne w tej piosence jest to, że bardzo wielu wykonawców ją wykonuje i każdy na swój sposób i naprawdę warto jej posłuchać u różnych wykonawców. Podobnie jest np z piosenką My funny valentine... każdy z wykonawców inaczej ja przekazuje i to jest świetne, bardzo mi się to podoba.

Polecam całą płytę , jest świetna , a do tego bardzo dobrze nagrana..
[youtube]ocqpx1X1aFo[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
fajna płyta, choć na pewno nie dla Ciebie..
[youtube]wi8PlMp4uNs[/youtube]

Też lubię ławeczki :grin:
lawka-ogrodowa-parkowa-z-prl-33465116.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednak te starsze kawałki w wykonaniu Dam Polskiej sceny muzycznej, to bez dwóch zdań sztos. Bywa, że wracam co jakiś czas do tej klasyki, niby każdy doskonale zna, pamięta, zawsze też gdzieś się trafi w radiu, ale jak się przysiądzie i przesłucha po kilka razy, to bez wątpienia (jak dla mnie) klasa.

Za małolata te teksty piosenek nie miały też większego znaczenia, dziś po nastu latach mają zupełnie inną wagę.

[youtube]dKqHpZ8MNpc[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kawka i świetny kawałek na rozruch.. bardzo lubię ten kawałek, zresztą wiele innych piosenek również mają fajnych..

[youtube]SwYN7mTi6HM[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
to starocie też jest fajne, miąlem kilka kaset, trzeba by było może coś kupić na cd, jakieś ala the best..

[youtube]GcW7rQoCnJg[/youtube]
[youtube]Ybjc8HDVz8g[/youtube]
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wrzucony przeze mnie kawałek,to nie do końca starocie,chociaż można odnieść podobne wrażenie ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Roxette często sobie słucham, niestety wokalistka już nie żyje..

[youtube]8fGLiIvKKys[/youtube]
 
Do góry