Co teraz słuchacie?

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zestawik na dziś wieczór.

p-i.jpg
 

rabit

Active member
Bez reklam
Mam dwie płyty Lunatic Soul i dwie Riverside. Chyba wszystkie są w 180g i świetnie wytłoczone.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ale niczym mnie nie zaskakujesz, zmieniasz tylko grę, ewentualnie jakaś elektronika i nic poza tym nie wrzucasz, więc czekam na coś innego :) Ja wrzuciłem Boysów.. nigdy disco polo nie wrzucałem.. :) Słuchasz to co lubisz i ja tego nie neguje, ale nie oczekuje abyś mnie zaskakiwał i wrzucił np A. Bocelliego, którego pewnie jakbym ja nie wrzucał to zapewne nawet byś nigdy nie miał okazji tego posłuchać, bo i po co skoro nie lubisz.. Więc lepiej nie zaskakujemy się i każdy niech sobie słucha to co lubi, bo wtedy to jest normalne i uczciwe.

Chyba, że coś wrzucamy, aby nie słuchać , a oglądać..

[youtube]yyzO7rgFUsI[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Poczekam na Ciebie :) ale wrzucę Ci coś na czym warto choćby raz w życiu być.. chociaż osobie co słucha tego co Ty może być trudno wytrzymać na tego typu koncercie... ale warto spróbować. i poczuć moc wydobywających się dźwięków z organów kościelnych...

[youtube]FHNLdHe8uxY[/youtube]

A jak nie to zawsze zostaje stara dobra Kylie :)

[youtube]POWsFzSFLCE[/youtube]

Jak chodziłem do podstawówki to u mnie w rodzinnym mieście prawie wszyscy Ją słuchali..
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nieźle byś musiał zapłacić , abyś miał taki pogrzeb :) A co do Australijki to wielu jest co Jej nie zna :)
 
Do góry