Co się stanie z cenami po Mundialu?

kirsach

New member
Witajcie,

Nie znalazłem innego sensownego wątku więc pozwalam sobie założyć nowy. Tak się zastanawiam jaka może być polityka cenowa SONY jak i sieci sklepów RTV w najbliższym czasie, szczególnie teraz gdy za chwilę zaczyna się Mundial.
Zdecydowałem się kupić 50 calowy telewizor serii W8. Kosztują one w tej chwili od 3800 do 4000 w zależności od sklepu i wersji (805/815/829). Ceny generalnie w ostatnim okresie nie za bardzo spadają. Wiemy, że za chwilkę zaczyna się Mundial, a to oznacza że popyt na telewizory znacznie rośnie.
Na pewno macie większe doświadczenie w tej materii, więc proszę doradźcie czy jest szansa, że po Mundialu ceny spadną w jakiś zauważalny sposób? Nie spieszy mi się aż tak bardzo ale z drugiej strony jeżeli okazało by się, że nie ma za bardzo szans to wolałbym kupić już teraz.

Z góry dzięki za wasze opinie.
 

Szymonidius

New member
W jednej z sieci można kupić TV i oddać po mistrzostwach, a z tego co wyczytałem w regulamin to tylko nie można go zawiesić, a tak to nie ma dodatkowych warunków. Kupujesz, i możesz się zastanawiać.
 

michal.p1

New member
Wiadomo ze to sprzęt a sprzęt tanieje.
Jednak nie spodziewaj się ze z racji zakończenia MS ceny poleca łeb na szyję.
To co wybrales to modele z 2014 roku wiec nie czekaj tylko kupuj i ciesz się meczami w super jakości.
 
Do góry