Co się dzieje z obrazem (LG50PQ6000)

Czupakabros

New member
Witam. Mam problem z tv. Siada obraz. Gwarancja się skończyła to i sprzęt pada - taka zasada.
Tak na poważnie. Od jakiegoś czasu zaczęło się coś psuć w wyświetlanym obrazie. Nawet nie wiem jak to nazwać. Chciałem linki wstawić ale jako nowy muszę napisać 5 postów. Więc nie wiem czy będą widoczne jak wstawię. A obraz wygląda tak jak by wyświetlało tylko 16bitowe kolory. Reset do ustawień fabrycznych nic nie daje. Obraz też mruga jak stroboskop i potem ciemnieje. Serwis LG to żenada. Koleś nawet nie chciał zerknąć na zdjęcia które mu pokazałem bo on musi to na miejscu zobaczyć (koszt 70zł).

Fotek do załącznika nie mogę dodać (błąd). Linki pewnie nie będą widoczne. Ale może po opisie ktoś się z tym spotkał?

imageshack. us /a/img834/1745/2tqd.jpg wywal dwie spacje
 

Czupakabros

New member
Bardzo dziękuję

Wielkie dzięki za odpowiedź. Teraz przynajmniej coś wiem. TV już kupiłem nowy (60" Sharpa LED). Może jak plazmę kupowałem mogłem wziąć tą przedłużoną gwarancję za ponad 700zł - chyba o to chodzi? Ale i tak napisałem do LG i ich zje....chałem .Zobaczę co mi napiszą bo ja tak tego nie zostawię. Będę walczył bo to nie sprzęt za 200zł.
 
Do góry