Co sie dzieje z HDBT.PL

sauron747

New member
ale co się stało, może trochę więcej konkretów? co jest przyczyną?

Ok ale, co jest przyczyną, że tracker nie działa? Jakieś konkrety?
 

Raku18l

New member
Z jakiej przyczyny to nie wiem, ale zaraz jak strona przestała działać to można było przeczytać komunikat w którym między innymi było napisane że przepraszają za utrudnienia ale to z przyczyn niezależnych od nich i że strona powinna działać od 22 maja.
 

setunia

New member
Bez reklam
Seba_Fan napisał:
kiepska strona i od czasu dawnych problemy, jakos mimo checi slabo sie rozwinela

Nie ma tam może rekordowej liczby torrentów i prędkości nie są zabójcze, ale to pierwsze rekompensują ciekawe customy, dużo synchro audio i łatwe utrzymanie ratio. Co do drugiego minusa to nasz operator narodowy i łacza dslopodobne rorwalą ideę P2P bez pomocy organów ścigania, a jeśli dodać do tego nasz narodowy pogląd co cudze to moje i skłonność do H&R ( za co jako nacja mamy bana na porządne trackery) to dziwię się, że strona aż tak się rozwinęła.
Jeśli nie znasz lepszej oferty nie krytykuj, bo stronka niejednemu "dziecku neostrady" życie uratowała :p
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
znam wszystkie strony i ta strona byla cienka, szkoda czasu sa lepsze i sa tez audio pl, ja nie uznaje trzymania pozycji non-stop, chociaz trzymam czasami miesiacami, ale wkur... mnie cos takiego jak sciagne i wyl mi sie komp, albo musze wylaczyc i dostaje bana, na porzadnych stronach tego nie ma, musisz utrzymac ratio i koniec, byla kiepska ta strona i koniec powstana inne rowni kiepskie co ona.

masz tu www.bit-hdtv.com masz tu tez duzo polakow i audio i wytarczy, lepsze dwie niz 5 gownianych, a ta do nich sie zaliczala.

nie wiem masz jakies dziwne myslenie, mozesz miec slabe lacze i bedziesz mial dobre ratio wystarczy odpowienio przygotowana strona
- trzymanie dlugo pozycji bonus
- malo seedow bonus
- jedne seed bonus x2
itd

bonus - to dodatkowe GB do upload
 
Ostatnia edycja:

robotxx

New member
strona jak strona , a ta co podales to jakos rejstracji otwartej nie ma ... wiec jak masz tam konto to chetnie je przygarne , bo jakie sa dobre strony to kazdy wie , a dostac sie na nie to juz zupelnie inna bajka
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
na dobre strony nie ma wolnej rejestracji i to jest +
wiec odpada te cale bydlo, ale sa inne na ktore mozna sie dostac, czekaja ja na jedna czekalem pare miesiecy zeby sie zarejestrowac
 

setunia

New member
Bez reklam
Seba_Fan napisał:
znam wszystkie strony i ta strona byla cienka, szkoda czasu sa lepsze i sa tez audio pl, ja nie uznaje trzymania pozycji non-stop, chociaz trzymam czasami miesiacami, ale wkur... mnie cos takiego jak sciagne i wyl mi sie komp, albo musze wylaczyc i dostaje bana, na porzadnych stronach tego nie ma, musisz utrzymac ratio i koniec, byla kiepska ta strona i koniec powstana inne rowni kiepskie co ona.

masz tu www.bit-hdtv.com masz tu tez duzo polakow i audio i wytarczy, lepsze dwie niz 5 gownianych, a ta do nich sie zaliczala.

nie wiem masz jakies dziwne myslenie, mozesz miec slabe lacze i bedziesz mial dobre ratio wystarczy odpowienio przygotowana strona
- trzymanie dlugo pozycji bonus
- malo seedow bonus
- jedne seed bonus x2
itd

bonus - to dodatkowe GB do upload

Mojego nicka znajdziesz i na tej stronie i na hdbits, a częściej ostatnio byłem na hdbt i na pewno nie nazwę jej gównianą bo mam konta na tych "the best". To sposób myślenia i wypowiedzi ludzi z którymi nie chcę mieć nic wspólnego. Zwłaszcza, gdy ograniczają się do krytyki bez podania rzeczowych argumentów
A ten sposób na bonus to własnie sposób "dzieci neostrady" czyli trzymanie pozycji z zamkniętym uploadem i nie seedowanie i za to wzięli się admini hdbt (zmniejszyli ilość bonuspointsperhour). Może o to masz do nich żale?
Nie mam szybkiego łącza - 2Mb/s, za to symetryczne i dzięki temu nie mam problemów z ratio na żadnej stronie. Wszędzie gdzie korzystam jestem PowerUser lub wyżej.

A TĄ LUBIĘ NAJBARDZIEJ! SZACUNECZEK DLA ADMINÓW!
 

radekcypr

New member
Seba_Fan napisał:
kiepska strona i od czasu dawnych problemy, jakos mimo checi slabo sie rozwinela

Skoro znasz tyle dobrych stronek to moze napisz na ktorej to z nich jest wiecej custm'ow ( dubbing jezeli nielubisz lektora ) i gdzie pojawiaja sie Polskie Plyty BR ?

Dzisiaj na HDBT pojawil sie:

The.Tale.Of.Despereaux.720p.BluRay.x264-CtrlHD-PL.Dubbing-RAiCY

a jak tam na Twoich lepszych stronkach?

RAiCY wlasnie przestal upac PL BR na HDBits i beda one na HDBT. W najblizszym czasie:

"Serce na dloni" i "Ile wazy kon Trojanski".

Jeszcze jedno skoro tak jedziesz po HDBT to co Ty zrobiles dla polskiej sieci P2P HD ?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie jade, ale nie zachwalam czegos co jest kiepskie, ale dobrze by bylo jakby sie rozwinela w koncu ta strona
mylisz pojecia, jak do tej pory mimo paru miesiecy dalej jest kiepsko i sa lepsze strony na swiecie
nie chwale bo nie jest dobrze
chwale bo jest dobrze

w tym przypadku jest kiepsko i nic sie nie zmienilo, a ze jest to spoko, ale trzeba sie wiecej starac, ciekawi mnie za chwile ile beda chcieli kasy, a Ty bronisz bo co u nich pracujesz bo nie masz dostepu do dobrych stron!
 

radekcypr

New member
jezeli mowa o Naj stronach to pewnie wiesz gdzie RAiCY wstawial PL BR :) i

tam jestem

a to ze sie staram wspierac polska stronke to chyba dobrze ?

HDBT ma poprostu znalezc swoje miejsce na polskiej scenie HD a nie przegonic

HDBits gdyz to jest niemozliwe :)

Co do predkosci i dlugosci zycia wstawek to powoli mam nadzieje ze polacy sie naucza i wtedy wroca "na salony" czyt HDBits :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ja tez lubie polskie bo nasze, a te regulaminy te wyciaganie kasy itd temu nie sluzy, ilosc wstawek tez slaba, jak i predkosc itd
globalne sa lepsze wiecej ludzi wieksza kasa na utrzymanie
dla mnie coraz gorsze sa zasady, kurcze trzymanie pozycji non-stop przez np 72 godziny to chore, mozna np trzymac miesiacami wstawke, ale cos za cos, wyl ci sie komp i juz ban albo cos tam, na HDbits jest to wszystko swietnie rozwiazanie, a u nas dostanie sie paru malolatow i wielcy admini itd.
dobrze ze jest, ale robienie kolejnej to strata czasu, za duzo jest stron duzo lepszych i lepiej w tamte inwestowac, zycze jej jak najlepiej, ale obawiam sie ze to krotkie zycie i nie ma szans

jeszcze na koniec odnosnie tej strony filmy blu ray sa z audio np ruskim i napisami ruskimi a pl brak, to po co taka wstawka, ja sciagne taka wstawke z innj strony w 16h a nie jak na tej w miesiac, po co sie wstawia wstawki na polskiej stronie bez pl zenada
 
Ostatnia edycja:

radekcypr

New member
Jezeli wstawka jest opisana zgodnie ze stanem faktycznym, to oco chodzi ?

Byc moze Admini wprowadza zasade ze mozna wstawiac tylko customu PL i filmy PL ...

Co do przymusu seedowania 72 h ( raczej nie non-stop ale w ciagu tygodnia)
to sami sobie na to uzytkownicy zapracowali. Wiadomo przeciez dlaczego na HDBits nas niechca :)

Jak uzytkownicy dorosna i bedzie ich wiecej to i zassady sie poluzuja - mam nadzieje. Narazie jest na HDBT okolo 3 tys. ludzi.

Co do predkosci - czy mam seedowac custom na boxa laczem domowym 2 dni i z niego zapodac go w 1 h, czy seedowac go do ludzi 2 dni - co za roznica ?

Rozumiem Cie wychowanego na HDBits pobieram w 1 h i sie rozlaczam :) klasyczny HnR bez obrazy :)
 

kurczak80

New member
Według mnie hdbt.pl to świetna strona może mało seedów ale chociaż są wstawki audio pl których niewiele na innych stronkach. Sam osobiście wolę filmy z oryginalną ścieżką ale moje dziecko nie potrafi czytać i dociagnąć czasami mozna do wersji eng bajek polskiego lektora i jest super.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
radekcypr napisał:
Jezeli wstawka jest opisana zgodnie ze stanem faktycznym, to oco chodzi ?

Byc moze Admini wprowadza zasade ze mozna wstawiac tylko customu PL i filmy PL ...

Co do przymusu seedowania 72 h ( raczej nie non-stop ale w ciagu tygodnia)
to sami sobie na to uzytkownicy zapracowali. Wiadomo przeciez dlaczego na HDBits nas niechca :)

Jak uzytkownicy dorosna i bedzie ich wiecej to i zassady sie poluzuja - mam nadzieje. Narazie jest na HDBT okolo 3 tys. ludzi.

Co do predkosci - czy mam seedowac custom na boxa laczem domowym 2 dni i z niego zapodac go w 1 h, czy seedowac go do ludzi 2 dni - co za roznica ?

Rozumiem Cie wychowanego na HDBits pobieram w 1 h i sie rozlaczam :) klasyczny HnR bez obrazy :)
ale chrzanisz bzdury, trzymam pozycje tam nawet i 6 miesiecy, w duzje czesci okolo 3miesiecy wiec jak nie wiesz nie pisz, mi sie niegdy nie zdarza trzymac mniej niz 1 tydz, ale ja nie bede trzymal miesiaca zeby ratio sobie zrobic jak inni, chwala im za to bo maja czesto slabe lacza i dlugo trzymaja pozycje, ale ja sram na to jak sciagne 1GB a mam oddane 10GB bo po co to mi, wiec zakoncz glupia gadke o HnR przeciez wazne jest ratio jakie masz, o czym ty czlowieku piszesz jakie bzdury.
Posluchaj ja jestem neutralny i pisze co chce, nie bede bronil zadnej strony jak Ty, moze sam tam siedzisz i wspomagasz ta strone nie wiem, mam to gdzies, ale zamiast pisac glupoty ta pomagaj jest w rozwijaniu sie i eleminacji glupich regulaminow, spoleczenstwo jakie mamy takie mamy nic sie nie zmienia, bo niestety jest coraz glupsze i za darmoche chce wszystko, inne polskie strony maja juz HD wiec lepiej im idzie, ale jesli to pomoze to niech ta strona rosnie w sile, a moze i sam kiedys bede sie prosil a zeby tam byc, dzisiaj mowie nie.


kurczak80 do bajek jak najbardziej dubbing to swietna sprawa i nie podlega dyskusji, na innych sa wiec nie ma problemu ze sciagnieciem
 
Ostatnia edycja:

radekcypr

New member
Stwierdzenie : " Na innych sa to po co jeszcze jedna "

zalatuje komuna :) Bez obrazy Panowie i Panie

Ciesze sie ze inne stronki maja dzialy HD :

Mia : scenowki na shellu
HT : rozne wstawki i kuupe Audio
TG : WKS z Pl audi .
HDBT jest to stonka tematyczna i mysle za powoli sie rozwinie w dobrym kierunku

wiec niekopmy mlodego :) a wrecz przeciwnie wspierajmy.

Zgodnie z tematem chce napisac ze:

Z HDBT dzieje sie dobrze, stronka wrocila, sa nowe pozycje:
audio, customy i oby tak dalej. Wkrotce moze nawet encody HDBT...
 
Ostatnia edycja:
V

Van Pytel

Guest
Seba_Fan jesteś moim fanem :p

Ja czasem się zastanawiam skąd biorą się tacy ludzie, którzy umieją tylko krytykować. Tylko mocni są w gębie. Ale nic nie robią w kierunku, aby świat stawał się lepszy.

Argument typu "są inne lepsze strony" tak samo mogę powiedzieć "są inne miasta lepsze" to nie znaczy, że Wawa jest gorsza od Krakowa. A Krakowa nie zbudowano od razu budują go 600 lat i dalej go nie zbudowali. Tak samo jest ze stroną, strony młode takowa jest strona HB, która mimo wzlotów i upadków jest dalej w sieci. A wiesze czemu? Bo ludziom zależy i to administracja docenia. Może nie daje jakiś ekstra bonusów (no najlepiej kasa by była :D ), ale szuka sposobów organizacyjnych, aby wyróżnić te osoby które na to zasługują. Administracja nie tylko otacza się w kręgu strony, ale widzi też osoby poza stroną. Prędzej czy później zobaczą, że warto było, poświęcenie. Także nie masz dużych powodów.

I nie mów, że administracja to małolaci, bo są to osoby starsze, (nie podeszły wiek :p ) które mogą mieć więcej doświadczenia z p2p niż Ty sam. (podkreśliłem "mogą" - ponieważ nie wiem jak to u Ciebie jest)

A też nie masz pojęcia czemu ta strona powstała?!

Powiem Ci dlaczego, aby osoby które lubią wysoką jakość mieli możliwość zobaczenia jej. Oraz osoby które nie znają języka angielskiego nie lubiące czytać napisów, lub słabowidzące osoby (starsi ludzie) dostały ścieżkę dźwiękową PL i promowały swój język, bo kiedyś może zniknąć ten język.
Można dalej wymieniać, ale nie ma sensu rozpisywać się.

Chwalisz HDbits a tam też nie jest aż tak wesoło. Każda strona ma swoje zasady.
Podaj mi przykład gdzie od razu Załoga HB wystawiła bana? Bo ja nie znam takowego przypadku. Bo załoga jest tam akurat wyrozumiała i umie szanować drugą osobę. Też do każdej osoby podchodzi indywidualnie.


Co do kasy. Popatrz ile hb teraz płaci i porównaj sobie z innymi sajtami. Zobaczysz, że oni i tak mało płacą w porównaniu do innych.

Również zobacz, że niektóre wstawki są przenoszone z HB, i czasem nie wiesz, że one zostały wyprodukowane specjalnie dla HB (mowa tu o customach)

Nie porównuj gigantów do małych stron bo to jest niedorzeczne.

Skoro jesteś taki ekstra to zrób własny sajt i zobaczmy jak Tobie pójdzie. Pewnie powiesz, że nie znasz języka kodowania. To nie trudne są książki, a sorki w dzisiejszych czasach już książek się nie czyta... są strony o php/html itd i ebooki.
Też można znaleźć osoby które na tym się znają.

To, że jest otwarta rejestracja to nie znaczy że to jest "bydlo". Bo zauważ, że raz na jakiś czas są otwarte strony nawet u gigantów.

Jeszcze coś dodam o prędkości, to jest normalne, że strony z zagranicą mają lepsze prędkości, bo u nich 100 mb jest jak u nas 2 mb. Więc win dostawców netu, ze maja słabą infrastrukturę i drogie łącza.
Czasem na stronie widze komentarze "co tak wolno" ja patrze, a wstawka na shellu (100 mb/s) przepustowości, to jakie ludzie mają przepustowosc skoro 100 mb/s to dla nich za mało. To są właśnie ludzie którzy myślą, że mają neo 1 mb i tak im bedzie ściągało a tutaj zdziwienie bo ściaga 128 kb/s :p LOL

Dlatego nie krytykuj pewnych rzeczy na których sie nie znasz. Aby długo nie przeciągać napiszę ostatnie zdanie.

Masz prawo wyrazić swoją opinię o stronie, ale to nie znaczy, że masz obrażać administrację i osoby które wspierają tą stronę i przebywają na niej. Możesz napisać, że A Ci się nie podoba, dlatego powinieneś napisać jak zrobić aby było dobrze.

Nie ma sensu sie rozpisywać, bo wiele twoich argumentów moge podwarzyć, które mają sie jak pięść do nosa.

Jednym słowem LOL

// jeżeli Cię jakoś uraziłem to przepraszam, ale pisałem fakty.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
radekcypr
"zalatuje komuna Bez obrazy Panowie i Panie"

tego nie rozumie, mimo ze zylem w komunie, czy Ty zyles wtedy?


Van Pytel

widze ze trafily tu osoby odpowiedzialen za ta strone i sie denerwuja, no prosze, jest co bronic
co do krytykowania tylko, dziwne bo tego nie robie, przeciez chwale inne, moze czytac sie uczyc
sorki ze nie czytalem calego bo mi sie nie chce

sa lepsze inne strony - i tego sie trzymam, jak juz pisalem, ale nie pisalem o tym ze ma ta strona upasc, umiesz czytac!
to ja pisalem "ale jesli to pomoze to niech ta strona rosnie w sile, a moze i sam kiedys bede sie prosil a zeby tam byc" czy malolaty umieja czytac!

I nie mów, że administracja to małolaci, bo są to osoby starsze, (nie podeszły wiek :p ) które mogą mieć więcej doświadczenia z p2p niż Ty sam. (podkreśliłem "mogą" - ponieważ nie wiem jak to u Ciebie jest)

oj dawno dawno temu jeszcze jak byly inne teraz ich nie ma to ja bylem, powstawaly i upadaly, pomagalismy im, sam tez pomagalem innym jak i tej ktora teraz dalej jest nie bede wymienial nazw


"Powiem Ci dlaczego, aby osoby które lubią wysoką jakość mieli możliwość zobaczenia jej. Oraz osoby które nie znają języka angielskiego nie lubiące czytać napisów, lub słabowidzące osoby (starsi ludzie) dostały ścieżkę dźwiękową PL i promowały swój język, bo kiedyś może zniknąć ten język."
tu mam prosbe o nie promowanie zlodziejstwa, OK?


"Skoro jesteś taki ekstra to zrób własny sajt i zobaczmy jak Tobie pójdzie. Pewnie powiesz, że nie znasz języka kodowania. To nie trudne są książki, a sorki w dzisiejszych czasach już książek się nie czyta... są strony o php/html itd i ebooki."

wiekszosc stron to sa gotowce, nie ma co ukrywac, dziwne ale nie pisalem ze jestem ekstra, zastanawia mnie skad bierzesz to czego nie pisalem


To, że jest otwarta rejestracja to nie znaczy że to jest "bydlo". Bo zauważ, że raz na jakiś czas są otwarte strony nawet u gigantów.

dziwne o tym nie pisalem wiec nie wiem po co o tym, no ale jak juz piszemy o tym to dodam od siebie ze czesc stron otwiera po to by sciagnac ludzi bo jest ich malo a sa lepsze strony, inni po to by kasy zarobic

co do laczy, mam to gdzies kto ma jakie, jedni wolne inni szybkie, kwestia kasy, w przyrodzie nic nie ginie i pisalem wczesniej, ze dobrze jak sa takie osoby ze slabym laczem, a wiesz dlaczego bo to oni trzymaja dlugo pozycje.

"Masz prawo wyrazić swoją opinię o stronie, ale to nie znaczy, że masz obrażać administrację i osoby które wspierają tą stronę i przebywają na niej"

znowu wyssane z palca, wyrazilem swoja opinie, nie pisalem ze nienawidze administracji, przestan dodawac i robic z piractwa bostwa.

"// jeżeli Cię jakoś uraziłem to przepraszam, ale pisałem fakty."

powiem tak gowno pisales i nie na temat

nie tworzycie czegos specjalnego, tylko czerpiecie korzysci z pracy kogos
 
Do góry