Co sądzicie o tym zestawie?

t0mmyK

New member
Jestem "nowy" więc pozwolicie, że się najpierw przedstawię. Nazywam się tomek i od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum. W końcu zebrałem się do zakupu sprzętu do domowego kina i... im więcej czytam, porównuję tym bardziej wydaje mi się, że mniej wiem, ale w końcu trzeba się na coś zdecydować.

Mój typ to amplituner Yamaha RX-V 559 + [FONT=Verdana,Helvetica,Arial][FONT=Verdana,Helvetica,Arial]głośniki KODA HARMONY CV20 + SW 1211.
Co o tym sądzicie?
Początkowo ze względu na brak TV będę tylko słuchał na tym muzyki, ale za jakiś miesiąc, może 2, gdy kupię Panasonica PV60E użycie będzie się dzieliło 60% muzyka + 40% kino. Jeśli chodzi o muzykę to słucham głównie Chilloutu, Acid Jazzu, Rocka.

A może radzicie coś innego? W sumie znalazłem wiele skrajnych opinii na temat tych głośników. Na ampli + głośniki mogę wydać maks 3500 - 4000 PLN.

pozdrawiam,

[/FONT]
[/FONT]
 

Prince

New member
Witaj,

Ampli nie znam, ale kupowałem głośniki KODA trochę niższy model i skusiłem się na odsłuch zestawu cv20 - dla mnie rewelka, tylko byłem przy krótki z pieniędzmi... bardzo dobra średnica, delikatna i precyzyjna góra oraz niski miekki bass - słuchałem w stereo - a potem w kinie - polecam ale posłuchaj wcześniej.

pozdr...
 
Do góry