Co sadzicie o tym TV LCD EasyTouch ETL071-42HD

mateo2121

New member
Bez reklam
Ja odradzam Ci takiego sprzętu...lepiej wydać więcej i miec cos pewnego albo zmnieejszyc matryce i poszukac czegoś innego
 

areq1971

New member
Polemizowałbym:)

A ja mówię wręcz przeciwnie.
Jeśli jesteś przeciętnym kinomanem,żadnym audio- i videofilem to nie ma sensu płacić za znaczek o 1tys zł więcej.Ten model dostaniesz już za naprawdę dobrą kasę.
Oczywiście pojawią się opinie że: "Tylko Sharp (licz z 4tys) albo Pioneer (Licz jeszcze więcej)"-od reszty wypalą ci się gałki oczne,kot zacznie świecić.A kino domowe to tylko Marantza bo inne to generalnie sam syf jest".
Jak nie jesteś konformistą to sam wiesz co dla ciebie lepsze?!
BTW Mam EasyToucha od miesiąca.Jestem bardzo zadowolony,obraz żyleta,czarne jest czarne:),żeby było śmieszniej-najlepszy obraz SD z Cyfry jest wtedy gdy wyłączyłem wszystkie funkcje cyfrowej korekcji obrazu.
Nie dostrzegam smużenia /w przeciwieństwie np. do HD ready LG 42PC ileś u brata czy Daewoo 42'' HD ready u ojca/ nawet przy oglądaniu wyścigów MotoGP czy też dynamicznych meczy /nasza liga nie jest dynamiczna więc tam na bank nie ma smużenia:)/
Aha ,żeby było jeszcze śmieszniej,z tydzień temu wpadł do mnie kumpel,który siedzi dość mocno w sprzęcie.Zakleiłem nazwę EasyTouch naklejką Sharp-taki eksperyment.Zanim obczaił po minucie/w końcu spec/,to jak pooglądał chwilkę zapodał tekst: " Jednak co Sharp to Sharp-obraz bajka" poczym "Te-ale to nie jest Sharp,nie znam takiego modelu" ... i od razu zaczął narzekać a to taki a to sraki.....
 

ormats

New member
Kazdy ma inne wymagania co do sprzetu. Ja np nigdy bym nie kupil takiego TV jednak nie potepiam ludzi , ktorzy je kupuja. To tak samo jak z kupnem auta , jedni kupuja nowa Dacie Logan a inny kupi uzywanego zachodniego 4 latka.
 

xifedi

New member
ja tez sie splamilem tym telewizorem.
Obraz jest bardzo dobry, kolory zywe, zero smuzenia.
Jedyny mankament - przy podpieciu xboxa (nie 360) przez component czarne jest hm... bardzo ciemno granatowe.
Ale biorac pod uwage cene - 2200pln - sprzet jak najbardziej polecam ;]
 
Do góry