Co sądzicie o tannoy fusin 4

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
jaroslavus napisał:
Czy mógłbyś w/g siebie określić najlepsze w kilku kategoriach cenowych zestawy kolumn kina domowego. Myślę np o zestawie 5.1 w kategoriach duże i małe za 1 tys, 2 tys, 3 tys, 4 tys. Podobnie w elektronice. Niech to będzie Twoje subiektywne zdanie.
jaroslavus tak jednoznacznie sie nieda. to co będzie się podobało mi i np. 90% klientów może się nie podobać Nowakowi i wybierze co innego. Zalecam firmowe produkty (nie firmy krzaki :)) i własne odsłuchy.
 

jaroslavus

New member
A od czego radzisz zacząć w kategorii głośniki 5.1 za 2 - 4 tys, kolor brzoza lub orzech (to ważne ze względu na WAF). Pozdrowienia
 

jaroslavus

New member
Pomieszczenie ok 42 m.kw. 6m x 7m. Mam panasonica plazmę 42PV60. Głównie oglądam tv, czasem słucham (rock, jazz, latino, muzyka poważna - mniej więcej po równo). Myślę wstępnie o kiepskim kinie panasonic 990 za 1200 zł. (maluszek, bez HDMI), miałbym obsługę dvd w pilocie od tv, ale mogę kupić coś lepszego od razu.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak juz koniecznie musi być, Panasonic to kup sobie z tej firmy DVD-S52, amplituner SA-XR58 i do tego dobre kolumny JBL E80+E20+EC25+E150p w kolorze buku.
 

tades

New member
kino domowe do spokojnego stereo

znowu pytam o kolumny i amplituner bo trochę uściśliłem swoje zapatrywania na kino domowe.
1.najważniejsze muzyka jak najlepsza w stereo
2.dobre kino domowe
3.pomieszczenie około 35m2
4.muzyka spokojna 85%
5. jak najprostsza obsługa ( nie wykorzystam sprzętu jak będzie skomplikowany, np. żeby uzyskać dobry dżwięk to trzeba ustawić kilka lub kilkanaście parametrów), najlepiej automat. Czy to będzie ładnie grało?
6. nagrywarka dvd z dyskiem
7. jeśli chodzi o kasę to mam trzy progi na całe kino domowe 1- do 3k, 2- do 5k i trzeci maksymalny do 6k
przy okazji czy jest jakaś alternatywa dla pv60?
proszę o konkretne propozycje pomóżcie bo zginę w tym bogactwie produktów
zakupy co prawda za dwa trzy miesiące ale jak już będę kupywał to nie chcę czekać miesiącami. Czy mam szanse na upusty od sprzedawców na tym forum gdy węzmę komplet to znaczy tv, amplituner, dvd, głośniki ?:smile:
 

tades

New member
ceny tak , modele również ale mam nadzieję, że zostaną jeszcze te starsze co są dzisiaj i będą wtedy tańsze. Tak czy inaczej kupię wtedy to co będzie najlepsze według mojego słabego rozeznania, dużej pomocy ludzi z tego i innych for, no i moich skromnych możliwości finansowych.:)
 

robert1v

New member
tannoy

no i jest kłopocik bo stare dobre tannoye "m" grały przepieknie potem weszły te wszystkie "mx" i fiusion itp.itd. no i jest dość trudno coś doradzić bo każda nowa seria ma inny charakter brzmienia niby to utrzymany w starym stylu ale raczej trącący komercją
według mnie mógłbyś pokusić sie o odsłuch M4 mają ze 4-5 latek ale od rozsądnego gościa który teraz celuje w wyższa półkę można tekie kolumienki wyrwać za rozsądną cenę
(sam mam m1shadow na surrandzie ale planuję wymianę na m2 lub m3)

ALE ODSŁUCH I JESZCZE RAZ ODSŁUCH - NIKT CI NIE DOGODZI TAK JAK TY SAM
:bober:
 
Do góry