Co sądzicie o Sony KDL-52W3000

patryk1412

New member
Witam!
Zastanawiam się nad kupnem tego telewizora. Co o nim sądzicie?
f876aa57-3700-4e25-9d03-d96d7c3a1b8c_product.jpg


Specyfikacja: http://www.euro.com.pl/telewizory-lcd-i-plazmowe/opis-sony-kdl-52w3000-lcd.bhtml

Pozdrawiam,
Patryk
 

patryk1412

New member
mało mi to mówi :) wiadomo najlepiej kupić najbardziej wypasiony model telewizora LCD Sony... :p

Proszę o konkrety. Czas reakcji matrycy (8ms) będzie mi przeszkadzać w oglądaniu filmów lub graniu?
 

ortax360

New member
Witam

Zdecydowanie Model 52W4000 .

Pozdrawiam

Ps: W4000 ma znacznie lepszą czern , nie ma kłopotów z gamą jak w3000,lepsza ostrosc , głebia , płynnosc od w3000 itd. A i tanszy jest w4000.
 

patryk1412

New member
ortax360 napisał:
Witam

Zdecydowanie Model 52W4000 .

Pozdrawiam

Ps: W4000 ma znacznie lepszą czern , nie ma kłopotów z gamą jak w3000,lepsza ostrosc , głebia , płynnosc od w3000 itd. A i tanszy jest w4000.

dziękuje, o to mi chodziło. Jednak mylisz się... jak telewizor o model lepszy może być tańszy?:

W3000 - W sklepie RTV EURO AGD > 7 990 zł
W4000 - W sklepie RTV EURO AGD > 8 999 zł
 

patryk1412

New member
Panowie zdaje sobie sprawę tego że lepszy, jednak mój budżet nie jest nieograniczony. ;) Planowałem z początku telewizor za 6 tyś, później uznałem że 7 tyś to max, a skusiłem się na W3000, który kosztuje prawie 8 tyś i na 9 tyś już mnie nie namówicie :p - niestety.Więc proszę o wymienienie wad i zalet W3000. Czy może ktoś ma ten telewizor? Wie czy sprawdza się podczas grania? Boje się tych 8ms - czy mi to będzie przeszkadzać?

Pozdrawiam,
Patryk
 

patryk1412

New member
ale na raty kupuje i musi ten sklep być w woj. małopolskim, najlepiej w krakowie lub okolicach, jeśli nie tu to w bielsku-białej (aby nie było, wiem że to śląskie ;P ) to jakbyś taki znał to proszę :) z góry dzięki
 

maciek49

New member
SONY KDL 52 W 4000 - 7588,00 zł sklep 123market, nie moge wklejac linkow wiec tak podaje
zadowolenie.pl 7599 zl
oba sklepy w Krakowie
wejdz na ceneo.pl- telewizory lcd- sony lub w wyszukiwarke i bedzie i Krakow pozniej i beda oba sklepy
mozna tez na skapiec.pl poszukac

tylko sprawa z ratami ma sie kiepsko bo jest jakies 25% i bedzie kosztowal drozej... wiem cos o tym bo sam tak mam. Bede kupowal sam ten TV. W sklepach internetowych kosztuje taniej jak sie kupuje " od reki" . Gorzej ma sie sprawa z ratami , gdzie placi sie marże. W sklepach typu Media Markt, czy tez Euro telewizory sa drozsze, ale masz raty 0%. W niektorych sklepach int, jest nawet 45% wiec to jest duzo. Wiec najlepiej kupowac od razu, ale to jak ktos juz ma kase i mozliwosci. Nam zostaje tylko przeplacanie. Nie widze siebie kupujacego TV za 7500 zl od reki. Lepiej odlozyc miesiecznie te kilkaset zlotych i sie cieszyc. Powodzenia w szukaniu TV.
 

patryk1412

New member
maciek49 napisał:
SONY KDL 52 W 4000 - 7588,00 zł sklep 123market, nie moge wklejac linkow wiec tak podaje
zadowolenie.pl 7599 zl
oba sklepy w Krakowie
wejdz na ceneo.pl- telewizory lcd- sony lub w wyszukiwarke i bedzie i Krakow pozniej i beda oba sklepy
mozna tez na skapiec.pl poszukac

tylko sprawa z ratami ma sie kiepsko bo jest jakies 25% i bedzie kosztowal drozej... wiem cos o tym bo sam tak mam. Bede kupowal sam ten TV. W sklepach internetowych kosztuje taniej jak sie kupuje " od reki" . Gorzej ma sie sprawa z ratami , gdzie placi sie marże. W sklepach typu Media Markt, czy tez Euro telewizory sa drozsze, ale masz raty 0%. W niektorych sklepach int, jest nawet 45% wiec to jest duzo. Wiec najlepiej kupowac od razu, ale to jak ktos juz ma kase i mozliwosci. Nam zostaje tylko przeplacanie. Nie widze siebie kupujacego TV za 7500 zl od reki. Lepiej odlozyc miesiecznie te kilkaset zlotych i sie cieszyc. Powodzenia w szukaniu TV.

Dziękuje. Właśnie to takie głupie jest. Dzieje się tak ponieważ euro i mm moją umowę z bakiem i płacą za te odsetki, więc dlatego telewizor droższy, znów w tych innych robią drogie raty i przez to mogą sobie pozwolić na spore obniżki. Niestety jestem zbyt napalony na ten telewizor i chyba nie mogę tyle czekać, aby płacić gotówką :) chociaż rozwiązaniem byłoby część zapłacić, a resztę na raty, ale i tak te raty są takie, że z telewizora za 7,5 tyś z odsetkami kosztowałoby mnie to 9,5 tyś... :(
więc chyba skuszę się na ten W3000 bo porostu na ten lepszy mnie nie stać.
 
Do góry