Co sadzicie o kamerach na Dysk twardy

pxl666

Member
Bez reklam
tak na marginesie- skoro dyskusja o HDD camach - ktos probowal wymienic dysk na wiekszy? jakis posiadacz? np ze 30 gig na 200? byloby milusio nieeee?
 

pxl666

Member
Bez reklam
no ale za te 100gb to sobie sony kaze zabulic...a samodzielnie...200gb dysk 2,5' kosztuje 300...noi mozliwe toto napewno jest - dlaczego nie? plomby jedynie jak cos tzeba zerwac...
 

mariof

New member
Bez reklam
Nie sądzę, aby to było takie proste. 2,5" w standardowej obudowie nijak się do SR1 i jej następców nie zmieści:D.
 

pxl666

Member
Bez reklam
??? to jaki tam niby jest dysk?? moja mg50 byla sporo mniejsza od sr1... moj mp3 player jest od niej kilka razy mniejszy i dysk 2.5' zajmuje w nim 50% flakow...ale sie miesci heheheh
nie sadze ze jest tam microdrive 30gb hehehehehe
 

mariof

New member
Bez reklam
Witam,
to nie tak:). Myśle, że obudowa dysku w kamerach ma specyficzny kształt. Jest jeszcze "problem kabelka"... . Takie dyski nie są chyba dostępne w handlu detalicznym... Nie wiem na pewno. Może ktoś rozkręci swoją kamerkę z HDD i rozwiąże ten problem:hihi:
 

viValdi

New member
Bez reklam
Wg. mojej wiedzy w kamerach stosuje się dyski 1.8". Największy taki dysk od Toshiby to 100GB.
 

dragon

New member
Która kamere wybrać SONY DRC-SR52 , JVC GZ-MG37 , PANASONIC SDR-H20.
A może macie jakieś inne propozycje w tym przedziale cenowym?
Zależy mi na funkcjonalnosci, wygodzie oraz na jakości obrazu:)
Dobrze by było aby robiła zdjęcia w dobrej jakosci, oraz żeby była mozliwość dokupienia dodadkowej bateri;)
 

dario4

New member
Witam ,Ja polecam kamere Panasonica SDR-H250 jest troche drozsza od Panasonic H20 ,do tego ma 3ccd, i ilepszy obiektyw. Co do Sony ???,bardzo bym sie musial zastanowic nad tym modelem SONY DRC-SR52 ,do tego 1ccd . i cyfrowy stabilizator obrazu ?,gwarancja 12 miesiecy?-troche za malo.Panasonic i JVC 24 miesiace gwar .Jezeli Sony To tylko wyzsze modele z obiektywem /ClearVid CMOS / Chyba bardziej bym preferowal - JVS. Jednak Mimo wszystko Polecam Panasonica.:cool:
 

dragon

New member
Znalazłem Panasonica SDR-H250 w dobrej cenie ale pisze że zakupiony w Japoni i ma tylko 12 miesięcy gwarancji. A te inne mają po 24 miechy, także nie wiem. Doradźcie czy brać tego czy lepiej gorszy model a od nas?:confused:
 

panjacek

New member
Na dodatek dysk jest tak skonstruowany, że w chwili upadku a właściwie przed upadkiem kamery, parkuje głowice aby nie uderzyły o talerze. Jest to zabezpieczenie przed zniszczeniem.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
polecam kamery z HDD JVC - firmy która jako pierwsza na swiecie wprowadziła takie modele. Ma też najwięcej doświadczenia z dokuczajacymi problemami systemów.
Ale siegałbym juz po nowe modele :
GZ MG 67 , GZ MG 77 czy GZ MG 275
http://jdl.jvc-europe.com/product.php?id=GZ-MG77EX&catid=100071
http://jdl.jvc-europe.com/product.php?id=GZ-MG67EX&catid=100071
http://jdl.jvc-europe.com/product.php?id=GZ-MG275EX&catid=100071

http://www.camcorderinfo.com/content/JVC-GZ-MG77-Camcorder-Review/Performance.htm
sprawdź i ciesz się jakością
pozdrawiam
 

dragon

New member
Gdzieś czytałem że stacje dokujące nie zdają egzaminu, są nie poręczne.
Gdy chcesz naładować baterie to musisz podłanczać też kamere, nie można jednej bateri ładować a drugą mieć w kamerce. To do Sony nie wiem jak w przypadku JVC. Czy to prawda?
 
Ostatnia edycja:

afa

New member
Mam podobny dylemat co Mario4 z tym że, ja prawie zdecydowałem sie na SDR-H250, ale po tym co przeczytałem tutaj na tym forum na temat kamer hdd to nie wiem co zrobić, mam na mysli problemy z montażem filmów nagranych taką kamerą i wypowiedź Andruta z podobnego tematu a mianowicie:

Ale czytałem na wielu forach, że 3CCD trochę przekłamuje i ma często problemy z ostrością ze względu na 3 przetworniki. Poza tym znalazlemn ten testi trochę zwątpiłem.

Czy może ktoś łopatologicznie jak dla 3-latka wypowiedzieć się na temat tej kamery i czy są jakieś inne lepsze w tych pieniążkach.
 
Do góry