Co przyniosą zmiany w Panasonic Polska ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pan Takashi Furumoto nowym Dyrektorem Zarządzającym Panasonic w Europie Środkowej i Wschodniej.

Z dniem 1 sierpnia 2016r. Pan Takashi Furumoto objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Panasonic w regionie Europy Środkowo – Wschodniej. Takashi Furumoto is 49 years old and he graduated from Sophia University Faculty of Foreign Studies.

Pan Furumoto związany jest z branżą elektroniczną od 1991 roku, kiedy to rozpoczął pracę w firmie Sanyo. W latach 2005 – 2012 pracował w japońskiej siedzibie firmy Panasonic. Od 2012 roku kontynuował karierę w europejskiej centrali Panasonic w Niemczech. W listopadzie 2014 został Deputy Managing Director w siedzibie Panasonic w Wielkiej Brytanii. W trakcie swojej kariery Pan Furumoto zawsze zajmował się i specjalizował w europejskim rynku. Od początku pracy w Panasonic był blisko związany z kategorią aparatów i kamer.
1470064977311.jpg
 

bluray

Banned
Myślę, że ważna zmiana personalna managera w spółce PANASONIC PL ma na celu wykonanie:
- zwiększenie sprzedaży słabych i gniotów modeli TV Panasonic [to oczywiste],
- podpisanie nowej umowy z niemieckimi sieciami, [ tu jest DRAMAT bo Niemcy chcą wyjść z Polski i nic nie będą podpisywać),

Wniosek:
PANASONIC TV z gniotem Tureckim nie ma na lata miejsca w polskiej dystrybucji.
Flagowe, OLED lub DX900 to 4 szt rocznie.
Szkoda prądu.


Nowy Japan Menago wygląda mi na wiochę z Azji ...
Na Europę trochę trzeba zapracować.
 
Ostatnia edycja:

cezary69

New member
Bez reklam
Myślę, że ważna zmiana personalna managera w spółce PANASONIC PL ma na celu wykonanie:
- zwiększenie sprzedaży słabych i gniotów modeli TV Panasonic [to oczywiste],
- podpisanie nowej umowy z niemieckimi sieciami, [ tu jest DRAMAT bo Niemcy chcą wyjść z Polski i nic nie będą podpisywać),

Wniosek:
PANASONIC TV z gniotem Tureckim nie ma na lata miejsca w polskiej dystrybucji.
Flagowe, OLED lub DX900 to 4 szt rocznie.
Szkoda prądu.


Nowy Japan Menago wygląda mi na wiochę z Azji ...
Na Europę trochę trzeba zapracować.
W sumie to tak jak z większością tv w tej chwili nic nowego nie odkryłeś :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy nowy człowiek ma świeże spojrzenie.
Stare naleciałości jak historia pokazuje ciągną firmę w dół.
Jest więc szansa na dynamiczną nową drogę.
Czy wykorzystają i wrócą na swoje pozycje ?
 

collider

New member
Bez reklam
Myślę, że ważna zmiana personalna managera w spółce PANASONIC PL ma na celu wykonanie:
- zwiększenie sprzedaży słabych i gniotów modeli TV Panasonic [to oczywiste],
- podpisanie nowej umowy z niemieckimi sieciami, [ tu jest DRAMAT bo Niemcy chcą wyjść z Polski i nic nie będą podpisywać),

Wniosek:
PANASONIC TV z gniotem Tureckim nie ma na lata miejsca w polskiej dystrybucji.
Flagowe, OLED lub DX900 to 4 szt rocznie.
Szkoda prądu.


Nowy Japan Menago wygląda mi na wiochę z Azji ...
Na Europę trochę trzeba zapracować.

To niech ci Niemcy wychodza. Droga wolna. Ekonomia, biznes nie lubi prozni. Pojawia sie inni ktorzy ich zastapia.
 

lagosp

New member
Może postawi bardziej na marketing - mało co słychać w sieci o ich tv. Ich aparaty całkiem dobrze sobie radzą na rynku więc może i sprzedaż tv podskoczy
 

merann

New member
Myślę, że ważna zmiana personalna managera w spółce PANASONIC PL ma na celu wykonanie:
- zwiększenie sprzedaży słabych i gniotów modeli TV Panasonic [to oczywiste],
- podpisanie nowej umowy z niemieckimi sieciami, [ tu jest DRAMAT bo Niemcy chcą wyjść z Polski i nic nie będą podpisywać),

Wniosek:
PANASONIC TV z gniotem Tureckim nie ma na lata miejsca w polskiej dystrybucji.
Flagowe, OLED lub DX900 to 4 szt rocznie.
Szkoda prądu.

A ja tam akurat uważam, że panasonic robi całkiem porządne tv nawet w niższych modelach. Zdecydowanie wygrywają z badziewnym samsungiem czy lg. A co do DX900 to wydaje mi si, że po tym jak go chwalą we wszystkich testach to akurat cieszy się sporą popularnością. Nie chce być za bardzo stronniczy, po prostu lubię tą firmę a ta opinia wydaje mi się zbyt surowa
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W ubiegłym roku jakość była słaba, w tym roku znacznie się poprawiła.
Pytanie czy potrafią to pokazać ?
 

PeterD

New member
Skoro tzw. "uchodźcy" zalewają Europę, i są drożsi w utrzymaniu niż wszystkie plazmy, razem wzięte, to może warto do nich wrócić ;).
 
Do góry