Co powiecie na NEC 42 VR5

lukassk

New member
ja wlasnie taki model posiadam no i coz moge szczeze powiedziec jest tylko dobrze :) Musze przyznac ze obraz z normalnej TV jest bardzo dobry w porownaniu nawet do drozszych modeli, DVD jest tylko dobry . Ten model ma bardzo dobre odzwzorwanie kolorow, minusem tutaj bedzie jedynie poziom czerni nie dorownuje tutaj Panasonic, porownalbym tutaj z 5 generacja Pioneera ( w sumie to Nec dostarcza Pioneerowi szklane panele takie jak w modelu MXE) Musisz tez wiedziec ze NEC to monitor a nie TV wiec nie ma wbudowanego tunera rowniez nie ma SCART (euro) ale to mozna zalatwic stosujac odpowiednie kable
 

zaba

New member
Czy wystąpił problem z wypalaniem? Jak działa funkcja automatyczna przeciw wypalaniu? No i dlaczego sygnał z DVD tylko dobry? Może po podłączeniu component będzie lepiej?
A jak z sugnałem HD i z komputera?
Przepraszam, że tak wiele pytań, ale mam zamiar kupić ten monitor.
 

lukassk

New member
RE

nie ma u mnie zadnych problemow z wypalaniem a mam juz ponad 600 godzin wyogladane. Jest jeden warunek musisz przez pierwsze 100- 200 godzin zmniejszyc kontrast i jasnosc a pozniej juz mozesz dostosowac to do swoich potrzeb( to mniej wiecej ja z docieraniem samochodu :D )
 
Do góry