co polecacie z 26 i 32 cali do 3,5-4 tys

jacek13

New member
mam z zamiar kupic lcd zastanawiam sie na 32'' lub 26'' do kwoty 3,5 - 4 tys.
Prosze o pomoc porade. Marka jaka mnie interesuje to Phjilips, samsung jezeli sa inne warte zachodu prosze o podpowiedz.
jacek
 

Spikey

New member
Ja tydzień temu kupiłem Samsunga LE27S71B, 27 cali za ok. 2800 i jestem bardzo zadowolony z zakupu (no i z ceny). Nie jest to podobno LCD z najwyższej półki ale jak na razie (CATV, DVD, PC, PS2) w zupełności mi wystarcza. W razie pytań służę pomocą.
 

lexoduspk

New member
Ja polecam telewizor Philips 32PF7411, w najtanszych sklepach internetowych kosztuje właśnie 4000 zł (bez paru złociszy). Sam wybieram telewizor od 3 miesiecy, ale teraz jestem juz zdecydowany na niego i w poniedziałek go zamawiam. Wybrałem go przedewszystkim dlatego że posiada dwa wejścia HDMI (moim zdaniem jest to rzecz niezbedna, poniewaz pojawia sie coraz wiecej sprzetow z tym wyjsciem - odtwarzacze i nagrywawki DVD - z upscalerm, N-box :), niedługo Play Station 3,oraz odtwarzacze Blu-Ray i HD-DVD) i posiada Pixel Plus (technologia ta zdecydowanie podwyzsza jakosc obrazu - poprzez zwiekszenie rozdzielczosci ekranu - w stosunku do telewizorow pozbawionych tej technologii). W dodatku ma piękny wygląd i posiada wiele przydatnych funkcji (PIP, PAP). Moim zdaniem jest to najlepszy telewizor LCD w przedziale cenowym nie przekraczajacym 4000 zł.
 

tomdvd

New member
toshiba

Ja proponuje ci toshibe wl 66 za około 3.600! Po prostu rewelka za te kase i to tylko nie moim zdaniem ale i specjalistycznej prasy w całej europie. Ilosc nagrod o czyms swiadczy. Pixel plus- ekstra na statycznych, do wyłączenia na dynamicznych obrazach. Przynajmniej tak jest w crt. Pozdr,
 
Do góry